وزارت كار؛

شرایط ثبت نام از جاماندگان یارانه اعلام می شود

شرایط ثبت نام از جاماندگان یارانه اعلام می شود به گزارش کاروخدمت وزارت کار اعلام نمود: باتوجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا و نگرانی های جدی در این خصوص، شرایط ثبت نام جاماندگان یارانه بعد از هماهنگی های لازم با ستاد ملی کرونا اعلام می شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این وزارتخانه در اطلاعیه ای اعلام نمود که باتوجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا و نگرانی های جدی در این خصوص، شرایط ثبت نام جاماندگان یارانه بعد از هماهنگی های لازم با ستاد ملی کرونا اعلام می شود.
در اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: برمبنای قانون بودجه ۱۴۰۰ و بخشنامه مصوب دولت کسانی که در سال ۱۳۹۳ از ثبت نام یارانه ها جا مانده یا افرادی که خانواده آنها یارانه بگیر نبوده اما با ازدواج از خانواده جدا شده اند چنانچه متقاضی دریافت یارانه هستند، می توانند طبق شرایطی که اعلام خواهد شد برای ثبت نام اقدام نمایند.
بنابر این اطلاعیه، بعد از هماهنگی های لازم با ستاد ملی کرونا نحوه مراجعه حضوری به مراکز مربوطه برای ثبت نام در شهرهایی که خطر گسترش کرونا وجود نداشته باشد، اعلام می شود.
در این اطلاعیه تاکید گردیده است، تا اعلام شرایط از طرف این وزارتخانه، افراد متقاضی ثبت نام یارانه، از مراجعه حضوری به این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه ها اجتناب کنند.


منبع:

1400/04/17
12:56:33
5.0 / 5
257
تگهای خبر: سازمان , مراجع , وزارت كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید