افزایش دمای تهران تا فردا

افزایش دمای تهران تا فردا به گزارش کاروخدمت آسمان صاف تا نیمه ابری و افزایش تدریجی دمای هوا در استان تهران همینطور بالارفتن غلظت آلاینده ازن در هوای پایتخت و برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد طی امروز(اول مردادماه ) پیشبینی می شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، طی چهار روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی افزایش ابر و در مناطق جنوبی و غربی استان تهران بخصوص فردا و پس فردا (۲ و ۳ مردادماه) گاهی وزش باد نسبتا شدید پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران تا فردا (۲ مردادماه) روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هم از آن حکایت می کند که در بامداد امروز (اول مرداد) در بعضی مناطق پرتردد، کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از حاکمیت جو نسبتاً آرام و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است که البته به تدریج با رشد ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر در طول روز، پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. باآنکه حضور عوامل کافی در بعضی ساعات بعدازظهر سبب تولید آلاینده ازن خواهد شد که به تبع آن برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج تا اواخر وقت جمعه، از تندی باد کاسته و با افزایش غلظت ذرات معلق کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

عدم وزش باد مؤثر تا بامداد فردا (2 مرداد) همراه با آغاز تردد خودرو ها شرایط مناسب جهت تجمع آلاینده ها را فراهم خواهد نمود و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. افزایش تندی باد طی روز سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، با این وجود با افزایش دما احتمال کاهش کیفیت هوا به علت تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن وجود خواهد داشت.

با تداوم وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی شنبه، کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۹۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «قابل قبول» قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۵ و کیفیت هوا در محدوده «قابل قبول» است.
1400/05/01
11:05:54
5.0 / 5
169
تگهای خبر: تولید , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید