امروز، آخرین فرصت ثبت نام کتاب های درسی

امروز، آخرین فرصت ثبت نام کتاب های درسی آن دسته از دانش آموزانی که تابحال به هر علتی موفق به ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی خود نشده اند تا آخر امروز شنبه، بیستم شهریور ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، دانش آموزان و اولیای آنان، در صورت تمایل می توانند از راه سامانه https: //www.irtextbook.ir وارد سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی شوند و ثبت سفارش انجام دهند. برای ورود به سامانه کد ملی دانش آموز، "نام کاربری" و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز، "رمز عبور" ورود به سامانه است.
کتاب های درسی دانش آموزان دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی، متوسطه دوم شاخه های فنی و حرفه ای، کاردانش، رشته معارف اسلامی و کتاب های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش آموزان استعدادهای درخشان، از راه مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش آموز قید شده است، توزیع می شود.
همینطور دانش آموزانی که مدرسه محل تحصیل خویش را تغییر داده اند تا ۳۱ شهریور فرصت دارند نسبت به اصلاح نشانی مدرسه محل تحصیل خود از راه نشانی مذکور اقدام نمایند.
خرید کتاب درسی نیازمند ثبت نام دانش آموزان در سامانه پادا و مشخص شدن مدرسه محل تحصیل آنهاست. در صورتیکه دانش آموزی در این سامانه ثبت نام نکند موفق به خرید کتاب درسی هم نخواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش برای سالجاری بیشتر از ۱۴۶ میلیون جلد کتاب درسی چاپ کرده است که همه آنها از راه مدارس توزیع خواهند شد. توزیع کتاب های درسی دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی از ۲۰ شهریور در مدارس شروع می شود.
به قول معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تا این هفته، ۱۲ میلیون و ۸۸۹ هزار دانش آموز نسبت به خرید اینترنتی کتاب های درسی خود اقدام نموده اند و هنوز دو میلیون و ۱۱۰ هزار دانش آموز کتاب های درسی خویش را خریداری نکرده اند.
شیوه ثبت نام و ثبت سفارش خرید کتاب درسی
دانش آموزان و اولیاء آنان، در صورت تمایل می توانند از راه سامانه مذکور نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام نمایند و برای ورود به سامانه کد ملی دانش آموز، نام کاربری و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز، "رمز عبور" ورود به سامانه است.
منبع:

1400/06/20
12:04:37
5.0 / 5
222
تگهای خبر: اینترنت , خرید , سازمان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید