وزیر تعاون خبر داد؛

شرکتهای جدیدی از تأمین اجتماعی در راه بورسی شدن

شرکتهای جدیدی از تأمین اجتماعی در راه بورسی شدن کاروخدمت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ورود شرکتهای جدیدی از زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی در بورس اطلاع داد.به گزارش کاروخدمت به نقل از بازار سرمایه، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد ورود شرکتهای جدید این مجموعه به بازار سرمایه خاطرنشان کرد: شرکتهای زیادی از مجموعه تأمین اجتماعی آماده ورود به بازار سرمایه هستند. همینطور مقرر است محصولات و کالاهایی که در زیرمجموعه سازمان تأمین اجتماعی امکان بورسی شدن دارند به بورس کالا وارد شوند.
حجت الله عبدالملکی به عرضه سیمان در بورس کالا اشاره نمود و اظهار داشت: در هفته های اول ۷۰ درصد سیمان عرضه شده در بورس کالا از شرکتهای تولید سیمان زیرمجموعه شستا و تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی بوده است و این مساله را ادامه می دهیم؛ البته درخواست هایی بود که سیمان را در خارج از بورس به پیمانکاران خاص بدهیم که با این خواسته مخالفت کردیم.
وی اضافه کرد: وعده کرده بودیم بخش تعاون توسعه پیدا کند که در این حوزه اقدام هایی در دست اجرا است. یکی از این موارد به مبحث خط اعتباری ۲ هزار میلیارد تومانی برای بخش تعاون بازمی گردد که روز گذشته طی تفاهمنامه ای بین معاونت تعاون، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به امضا رسید. بر این اساس ۶۰ درصد از این تسهیلات به نرخ تکلیفی با یارانه ای که معاونت تعاون می پردازد به تعاون گران اعطا می شود.


منبع:

1400/07/16
14:25:06
5.0 / 5
241
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید