سه چالش پیش روی شرکت شهر سالم شهرداری تهران

سه چالش پیش روی شرکت شهر سالم شهرداری تهران سرپرست شرکت شهر سالم نیروی انسانی، تجهیزات و چالش بناهای درمانگاه ها که گرفتار مشکلات فرسودگی و جانمایی هستند را بعنوان سه چالش اصلی پیش روی شرکت شهر سالم برشمرد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، دکتر امیر نورمحمدی در دیدار با کادر درمان مراکز بهداشتی درمانی شهرداری تهران که در سالن آمفی تئاتر درمانگاه منطقه شش برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات دکتر چوبینه مدیرعامل سابق شرکت، سمت ها را امانتی دانست که امانت دار باید با کارنامه خوب به نفر بعدی بسپارد.

وی با اشاره به سابقه همکاری خود با تک تک حاضران در سالهای دور و نزدیک اظهار داشت: در زمان ورود به شرکت شهر سالم، بعنوان پزشک اورژانس مشغول کار شدم که به آن هم افتخار می کنم. بعد از آن به تناوب بعنوان رییس درمانگاه های مناطق چهار و پنج، رییس بازرسی، معاون درمان و معاون پیشگیری و بهداشت خدمت کردم تا امروز که مسئولیت خطیرتری بر عهده بنده گذاشته شده است.
سرپرست شرکت شهر سالم افزود: موضوعی که مسئولیت من را در این مقطع بیشتر می کند این است که تا به امروز هیچ وقت از بین همکاران کسی در رأس شرکت قرار نگرفته بود. این مساله ظرفیت ها و خطرات خاص خودرا دارد. چون اگر موفق شویم این فرصت در آینده هم برای رشد همکاران وجود خواهد داشت و اگر تجربه بدی باشد، ممکنست تکرار نشود.
وی با اشاره به رویکرد شهردار جدید تهران به سمت تحول گرایی و مدیریت جهادی اضافه کرد: حرکت جهادی در شرکت شهر سالم که کارش خدماتی است، اهمیت و نمود بیشتری دارد و نیاز است در این همگی دست به دست هم بدهیم.
نورمحمدی اولویت نخست شرکت شهر سالم را خدمت به پرسنل زحمتکش و بازنشستگان محترم شهرداری برشمرد و اظهار داشت: پرسنل شهرداری همیشه و در بعضی ادوار بیشتر مورد هجمه قرار گرفته اند و در بعضی مسائل مظلوم واقع شده اند. اینجاست که باید با خدمات بهداشتی درمانی به ایشان دست کم در این عرصه تسلی خاطر بیشتری دریافت نمایند.
به گفته ی ایشان، رویکرد مدیریت جدید شرکت شهر سالم تمرکز بر درآمدهای پایدار می باشد تا بتوانیم برمبنای آن هزینه نماییم. برای این امر لازم است تا همه ما شرکت را از آن خود بدانیم و برای رشد و اعتلای آن بکوشیم.
سرپرست شرکت شهر سالم افزود: شهید همت و شهید سلیمانی همیشه این نکته را مطرح و عمل می کردند که فرمانده کسی است که جلوتر از همه حرکت نماید و به نیرو بگوید بیا. اگر این کار را انجام دادیم یعنی موفق شده ایم. اما اگر ایستادیم و به نیرو گفتیم برو، کار پیش نخواهد رفت. این چراغ راه ماست! من از معاونان و مدیران درمانگاه ها می خواهم که همیشه خود در متن مسائل حضور داشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلان اینکه من کار را می بینم و دوستی یا دشمنی با هیچکس ندارم، تاکید کرد: ما چند چالش بزرگ در مجموعه داریم؛ چالش نیروی انسانی، چالش تجهیزات و چالش بناها که گرفتار مشکلات فرسودگی و جانمایی هستند.
نورمحمدی افزود: باید طوری کار نماییم که مسئولیت هایی که از طرف بیت المال متوجه ماست را بتوانیم پاسخ دهیم. باید به جز جزء کارمان تسلط داشته باشیم تا خدایی نکرده هزینه بی جایی نداشته باشیم و شرمنده مراجعه کننده ای که از جنس خود ماست، نشویم.
وی با اشاره به این مصرع که «عبادت به جز خدمت خلق نیست» اظهار داشت: اگر بتوانیم دو کار مثبت برای مردم انجام بدهیم بهتر از 10 کار نیمه تمام است که سودی هم برای خلق خدا نداشته باشد.

سرپرست شرکت شهر سالم به آیه شریفه «وامرهم شورا بینهم» هم اشاره نمود و اظهار داشت: درِ اتاق من به روی همه کسانی که صحبتی در زمینه کار دارند، باز است و از انتقادات و ایده های نو استقبال می نماییم و اهتمام می نماییم انتقادپذیر باشیم.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، او در آخر اظهار داشت: کرونا همیشه یک تهدید بوده و هست اما یک ظرفیت هم بوده و هست. ظرفیتی که برمبنای آن کیفیت خدمات را ارتقا بدهیم و در نهایت راندمان را افزایش دهیم. راندمان مسئله مهم ماست و برمبنای آن باید کارکنان از درآمدهای شرکت بهره مند شوند که این عدالت است.1400/08/11
10:00:25
5.0 / 5
238
تگهای خبر: پرسنل , پزشك , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید