وزیر كشور در جمع خبرنگاران:

سیاست پرداخت یارانه ها ادامه می یابد

سیاست پرداخت یارانه ها ادامه می یابد به گزارش کاروخدمت وزیر کشور اظهار داشت: سیاست پرداخت یارانه ها تا زمان آماده شدن کالابرگ های الکترونیک ادامه می یابد.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، احمد وحیدی وزیر کشور عصر امروز (دوشنبه) در حاشیه جلسه بررسی مشکلات در ارتباط با تنظیم بازار در جمع خبرنگاران اظهار نمود: جلسه مفصلی با حضور وزرای کشاورزی، صمت، راه و دادگستری، معاونین آنها و استاندارها داشتیم و در مورد تنظیم بازار، قیمت گذاری و ضرورت کنترل قیمت گذاری ها برپایه سامانه تعریف شده در وزارت صمت بحث شد.
وی اظهار داشت: بنا شد قیمت ها در این سامانه کنترل شود و کسانی که خلاف مصوبات عمل کنند بنا بر اختیار سازمان تعزیرات با آنها برخورد خواهد شد و مشمول جرائم سنگین و بسته شدن مغازه هایشان خواهند شد.
وزیر کشور بیان نمود: افزایش حداکثری اجاره بهای مسکن در شهرها ۲۰ درصد و کلانشهرها ۲۵ درصد مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و بر این اساس، تمام دفاتر معاملات ملکی موظف به پیروی از این چارچوب هستد و اگر خلاف آن عمل شود با آنها برخورد خواهد شد.
وحیدی با تاکید بر این که این مصوبه از زمان ابلاغ، لازم الاجرا خواهد بود خاطرنشان کرد: سؤالاتی در این نشست مطرح و پاسخ ها داده شد، انشاءالله با نظارت عمومی مردمی و زمینه های موجود در سامانه ها به سمت کنترل دقیق تر بازار و تنظیم بازار حرکت نماییم.
وزیر کشور در انتها تصریح کرد: سیاست پرداخت یارانه ها تا زمان آماده شدن کالابرگ های الکترونیک ادامه می یابد.
براساس این گزارش، جلسه بررسی مشکلات در ارتباط با تنظیم بازار با حضور وزیر کشور، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهادکشاورزی، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری، احمداصانلو رئیس سازمان تعزیرات کشور، معاون اقتصادی وزیر کشور و استانداران سراسر کشور عصر امروز در محل وزارت کشور برگزار گردید.


منبع:

1401/04/08
11:33:34
5.0 / 5
190
تگهای خبر: اقتصاد , سازمان , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید