فرمانده انتظامی استان بوشهر:

۱۳پرنده کمیاب و شکاری در دشتستان کشف شد

۱۳پرنده کمیاب و شکاری در دشتستان کشف شد کاروخدمت: کاروخدمت: بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 13 قطعه پرنده کمیاب و شکاری به ارزش 500 میلیاردریال و دستگیری 2 نفر در شهرستان دشتستان خبرداد.


سردار حیدر سوسنی روز سه شنبه ۲۶ مهر اظهار داشت: روز گذشته در پی کسب اخبار واصله در خصوص این که یکی از اصلی ترین قاچاقچیان بین المللی پرندگان شکاری در استان می خواهد تعداد زیادی پرندگان کمیاب را از استان فارس به مقصد استان بوشهر و بوسیله دریابه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس انتقال نماید.
وی اضافه کرد: با انجام یک سری اقدامات و عملیات های پلیسی خودروی حامل پرندگان شکاری در ایستگاه شهید صلاحی شهرستان دشتستان شناسایی و توقیف شد.
سردار سوسنی در ادامه اظهار داشت: در بازرسی از خودروی توقیفی تعداد ۸ قطعه پرنده از نوع هوبره، ۳ قطعه پرونده از نوع شاهین، یک قطعه پرونده شکاری از نوع بالابان(چرخ) و یک قطعه پرنده شکاری از نوع بحری کشف شد که کارشناسان ارزش تقریبی پرندگان را ۵۰۰ میلیاردریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با اعلان اینکه قاچاقچیان قصد فروش این پرندگان و خروج آنها از کشور به مقصد کشورهای حاشیه خلیج فارس را داشتند، اشاره کرد: در این عملیات دو نفر متهم دستگیر که تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع:

1401/07/26
10:06:38
5.0 / 5
101
تگهای خبر: فروش , مراجع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید