معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

آغاز گام دوم نهضت مسکن در شهرهای جدید

آغاز گام دوم نهضت مسکن در شهرهای جدید به گزارش کاروخدمت، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در هفته جاری مرحله دوم طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید را با ظرفیت ۱۰۰ هزار واحد آغاز می نماییم که سیاست جدید، ساخت مسکن با تراکم پایین خواهد بود.


علیرضا جعفری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: به دنبال اجرای ۱۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید که در خردادماه شروع شد، چهارشنبه هفته جاری عملیات ۱۰۰ هزار واحد گام دوم نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید را با دستور رستم قاسمی ـ وزیر راه و شهرسازی آغاز می نماییم.
وی ادامه داد: با عنایت به این که طرح نهضت ملی مسکن، متقاضی محور است در این مرحله پروژه ها را در شهرهایی که متقاضیان حائز شرایط ثبت نام کرده و به مرحله افتتاح حساب رسیده اند کلنگ زنی می نماییم.
معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: درمورد ۱۰۰ هزار واحد مرحله ی اول در بحث آماده سازی زمین به پیشرفت بیشتر از ۶۰ درصد رسیده ایم و در حوزه ساخت مسکن هم به بالای ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دست یافته ایم.
جعفری ضمن اشاره به سیاست جدید وزارت راه و شهرسازی به منظور راه اندازی مسکن با تراکم پایین اظهار داشت: با عنایت به این مورد امیدواریم دوره ساخت را کاهش دهیم که در کاهش هزینه تمام شده مسکن اثرگذار خواهد بود. همینطور هرچه زودتر واحدها به متقاضیان تحویل داده می شود.
منبع:

1401/08/07
07:24:15
5.0 / 5
110
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید