كاهش سرفاصله حركت قطارها در نیمه غربی خط ۶ متروی تهران

كاهش سرفاصله حركت قطارها در نیمه غربی خط ۶ متروی تهران به گزارش کاروخدمت نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها در نیمه غربی خط شش به  ۱۷ دقیقه اطلاع داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، علی عبداله پور در اینباره اضافه کرد: در جهت عرضه خدمات مطلوب تر به شهروندان، از روز یکشنبه ۳۰خردادماه۱۴۰۰ سرفاصله حرکت قطارها در نیمه غربی خط شش از ایستگاه دانشگاه تربیت مدرس تا ایستگاه شهید ستاری، از ۲۰ دقیقه به ۱۷ دقیقه کاسته می شود.
وی ضمن اشاره به این که خط شش متروی تهران دارای ۳۱ ایستگاه است و هم اکنون ۱۲ ایستگاه آن به بهره برداری رسیده است، اظهار داشت: ایستگاه های شهید ستاری، شهید اشرفی اصفهانی، یادگار امام (ره)، مرزداران، شهرک آزمایش و دانشگاه تربیت مدرس در نیمه غربی این خط به بهره برداری رسیده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اضافه کرد: سرفاصله حرکت قطارها در نیمه شرقی این خط هر ۱۵ دقیقه می باشد و ایستگاه های دولت آباد، کیان شهر، بعثت، امیرکبیر، میدان شهدا و امام حسین (ع) در این بخش فعال می باشند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اظهار داشت: امیدواریم با تکمیل و بهره برداری کامل از ایستگاه های خط شش و یکپارچه شدن سرویس دهی۰ در این خط، دغدغه های حمل و نقلی شهروندان در این منطقه کاسته شود.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، عبداله پور ضمن اشاره به این که متروی تهران و حومه ظرفیت این را دارد که در خطوط درون شهری با سرفاصله ۲ دقیقه خدمات رسانی کند، تصریح کرد: هم اکنون حدود هزار واگن کمبود داریم که اگر این تعداد واگن تأمین شود می توانیم سر فاصله حرکت قطارها را در خطوط شش و هفت همانند خطوط دیگر کاهش دهیم.1400/03/29
19:12:53
5.0 / 5
165
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید