معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور:

هدف از رویداد كمند تدوین الگوی موفق برای كارآفرینی دختران است

هدف از رویداد كمند تدوین الگوی موفق برای كارآفرینی دختران است به گزارش کاروخدمت اردبیل معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور اظهار داشت: هدف از اجرای طرح کمند، تدوین الگوی موفق برای کارآفرینی دختران بوده که با استقبال دانشگاه و دانشجویان مواجه گردید.


معصومه ابتکار یکم تیر ماه با حضور آنلاین در مراسم اختتامیه رویداد کمند در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار نمود: رویداد کمند (کار، مهارت و نوآوری دختران دانشجو) در چندین دانشگاه کشور اجرا می شود.
وی با اعلان اینکه همیشه ورود دانشجویان به عرصه کار دغدغه ما بوده است، اشاره کرد: دراین زمینه با دشواری هایی مواجه بوده ایم اما در دولت دوازدهم زمینه های این کار فراهم گشته است.
ابتکار ابراز امیدواری کرد که نتایج این طرح برای دانشگاه های استان اردبیل پایدار بماند.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی هم اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی، خون شهدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری بستری مناسبی برای فعالیت دانشجویان و جوانان در کشور فراهم گشته است.
حجت الاسلام عبدالله حسنی با اعلان اینکه حدود ۵۰ هزار نفر دانشجو در دانشگاه های استان اردبیل مشغول تحصیل هستند، افزود: جوانان و دانشجویان آینده سازان کشور هستند و باید همه تلاش نماییم تا به سر منزل مقصود برسند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی هم اظهار داشت: رویداد کمند ویژه دختران دانشجو است که با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، صندوق کارآفرینی امید و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار می گردد.
عباس فنی اصل اظهار نمود: از بین ایده های دریافتی در این رویداد، ۱۰ ایده منتخب و ۶ ایده بعنوان ایده برگزیده انتخاب شدند.
وی با اعلان اینکه کارگاه هایی با حضور ۹۰ نفر از دختران دانشجو در این رویداد برگزار شد، اشاره کرد: این رویداد باید گام اولی برای دختران دانشجو باشد و دانشگاه ها باید برنامه های مفصلی دراین زمینه اجرا کنند.
منبع:

1400/04/01
20:51:45
5.0 / 5
819
تگهای خبر: زنان , كارآفرینی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید