وزیر كار:

رونق بخش تعاون، نقشه راه وزارت مردم خواهد بود

رونق بخش تعاون، نقشه راه وزارت مردم خواهد بود به گزارش کاروخدمت وزیر کار در پیامی نوشت: ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی، سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خود، نقشه راه و رسالت وزارت مردم خواهد بود.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله عبد الملکی در پیامی با تبریک هفته تعاون، این هفته را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست.
در پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: هفته تعاون، یادآور جایگاه و نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مشارکت و حضور اثربخش مردم در اقتصاد و تجلی اقتصاد مردمی است. روح تعاون و سفارش به همکاری را به وضوح میتوان در آموزه های دین مبین اسلام و قرآن کریم مشاهده کرد، کما این که تعاون، همکاری و وحدت مردم در بخش های مختلف، زمینه ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و حاکمیت مردم بر کشور بوده است. تعاونی ها را میتوان بعنوان قالبی مردم محور و نشأت گرفته از خواست و اراده مردم برای غلبه تأمین نیاز جمعی بر فردگرایی و اصالت سرمایه دانست. امروزه تعاون در اقتصاد کشور دارای اهمیتی ویژه و نمایان است که نمود آنرا میتوان در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد اصل ۴۴ به خوبی مشاهده کرد.
در بخش دیگری از این پیام تاکید شده است: بی گمان اجرای این سیاست ها و ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی، سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خود، نقشه راه و رسالت وزارت مردم خواهد بود.
این پیام می افزاید: ضمن تبریک و پاسداشت هفته تعاون از تمامی زحمت کشان این عرصه؛ همکاران و خدمت گزاران مردم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هم چنین تعاون گران عزیز که بار اصلی این بخش را به دوش می کشند قدردانی می کنم و از درگاه احدیت منان برای ایشان توفیق روزافزون مسالت می نمایم.


منبع:

1400/06/14
09:11:04
5.0 / 5
198
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید