افزایش نسبی دمای تهران از فردا

افزایش نسبی دمای تهران از فردا کاروخدمت: افزایش نسبی دمای استان تهران از فردا (20 شهریورماه) و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (19 شهریورماه) پیش بینی می شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا آسمان استان تهران طی چهار روز آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود. روز یکشنبه (۲۱ شهریورماه) در بخش های غربی و جنوبی استان وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک دور از انتظار نیست.

بنا به اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران امروز (۱۹ شهریورماه) روند کاهش نسبی دما و طی شنبه تا دوشنبه (۲۰ تا ۲۲ شهریورماه) روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز (۱۹ شهریورماه) کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

در طول این روز همراه با جو نسبتاً آرام و پایدار شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد علاوه براین حضور عوامل کافی در بعضی ساعات بعدازظهر سبب تولید آلاینده ازن خواهد شد که به تبع آن برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در پاره ای مناطق مورد انتظار است.

شرایط جوی پیش بینی شده تا اواخر وقت امروز (۱۹ شهریورماه) ادامه خواهد داشت و هم زمان با ترافیک شامگاهی احتمال افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت نامطلوب وجود دارد.

بر اساس سایر پیش بینی های صورت گرفته افزایش تدریجی تندی باد تا بامداد فردا (۲۰ شهریورماه) تا حدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. بااینکه با افزایش ترافیک صبحگاهی در اولین روز هفته کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

کاهش تندی باد در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود همین طور با افزایش دما احتمال کاهش کیفیت هوا به سبب تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن در بعضی مناطق وجود دارد. در ادامه با حاکمیت جو نسبتاً آرام و عدم وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی شنبه (۲۰ شهریورماه) افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۹ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۲ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
منبع:

1400/06/19
13:30:17
5.0 / 5
195
تگهای خبر: تولید , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید