انفجار شدید در ساختمانی در شهر ری

انفجار شدید در ساختمانی در شهر ری سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار شدید در یکی از ساختمان های شهر ری اطلاع داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: ساعت ۱۵: ۲۲ دقیقه ظهر امروز به دنبال صدای انفجار شدیدی که شهروندان در شهر ری، محله بهشتی شنیده بودند بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.
وی اظهار داشت: در محل مشاهده شد که در یک منزل مسکونی یک و نیم طبقه انفجار شدیدی رخ داده بود و بر مبنای آنچه که دیده می شد کاربری مسکونی نداشت و بخش هایی از آن تبدیل به کارگاه شده بود.
وی افزود: انفجار شدیدی در این محل رخ داده بود و بر اثر آن بخشی از دیواره و سقف ها تخریب شده بود. خوشبختانه حین تخریب کسی داخل ساختمان نبوده است اما در قسمت پشتی این ساختمان کارگاه مجسمه سازی وجود داشت که در آن چند نفر مشغول به کار بودند که بر اثر تخریب و شدت انفجار بخشی از دیواره یک ضلع کارگاه هم تخریب شده بود.
ملکی اظهار نمود: به دلیل ریختن دیوار این افراد گرفتار مصدومیت شده بودند و حتی بخشی از بدن چند نفر زیر آوار مانده بود که با حضور عوامل آتش نشانی آنها از زیر آوار خارج شدند.
ملکی اظهار داشت: بر اثر ریزش دیوار شش نفر گرفتار مصدومیت شده بودند که دو خانم و چهار آقا بودند. این افراد برای معاینه و درمان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.
وی افزود: خوشبختانه این حادثه منجر به شعله وری نشده بود چون که اگر این اتفاق رخ می داد وضعیت وخیم می شد. همینطور با حضور کارشناسان در محل وقوع حادثه مشخص شد که نشت گاز از یکی از وسایل گازسوز و ایجاد شعله و جرقه رخ داده بود. ساعت ۱۶: ۵۳ این عملیات به پایان رسید.
منبع:

1400/08/04
21:42:55
5.0 / 5
184
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید