برنامه های سازمان بسیج جامعه پزشکی در هفته بسیج

برنامه های سازمان بسیج جامعه پزشکی در هفته بسیج کاروخدمت: سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، برنامه های این سازمان در هفته بسیج با تمرکز بر مقابله با کرونا و افزایش سرعت واکسیناسیون در کشور را اعلام نمود.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا و روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور اعلام نمود: « سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن گرامیداشت هفته بسیج، ‏ این هفته را ‏یکی از معجزات انقلاب اسلامی و ابتکار حضرت امام خمینی(ره) دانست که بسیجی می تواند در صحنه حضوری فعال، ‏مؤثر و انقلابی داشته باشد. اوج افتخارات بسیجیان ‏فرصتی مناسب برای آشنا کردن نسل های جدید با فرهنگ بسیج ‏است که می توان ایثارگری و جانفشانی های بسیجیان‏ و دستاوردهای آنرا ‏انتقال داد و این رسالتی خطیر است ‏که بر دوش بسیج نهاده شده است‎.‎
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور همانند سالهای قبل برنامه های مختلفی را برای بزرگداشت این هفته مبارک در نظر دارد که در رأس آنها افزایش واکسیناسیون در قالب طرح شهید سلیمانی و اعزام نیروهای داوطلب و بسیجی در مراکز یاد شده در سراسر کشور خواهد بود.
تجلیل از خانواده مدافعان سلامت و شهدای قشر سلامت، عیادت از بیماران به ویژه جانبازان و رزمندگان و حضور و تجلیل در منازل شهدای مدافع سلامت از دیگر برنامه های سازمان بسیج جامعه پزشکی در این هفته است.
همچون دیگر برنامه ها و اقدامات این سازمان در روزهای الله بزرگداشت هفته بسیج با تمرکز بر ریشه کن کردن ویروس منحوس کرونا و افزایش سرعت واکسیناسیون در کشور می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
-تقدیر از فعالان طرح شهید سلیمانی و تکریم خانواده شهدای سلامت
-اعزام گروههای جهادی و تیم های بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم، حاشیه شهرها و روستاها برای ویزیت رایگان و خدمتگزاری به مردم
-برپایی ایستگاه های سلامت محور برای توزیع رایگان ماسک، محلول و...
-تقویت و برجسته سازی (تشدید) طرح شهید سلیمانی بوسیله برگزاری رزمایش های حوزه های نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، شناسایی و مراقبت از بیماران کرونائی، توزیع کمک های مومنانه در قالب طرح مذکور و پشتیبانی از بیماران و خانواده آنان، توسعه مراکز واکسیناسیون و...
-ارائه خدمات پزشکی رایگان و تخفیف ویژه در مراکز درمانی خاص
-ارائه برنامه هایی در جهت اقناع و اقبال آحاد مردم در انجام واکسیناسیون
لازم به ذکر است بسیج همچنان با تبدیل ده ها هزار پایگاه بسیج به پایگاه سلامت، سازماندهی و بکارگیری 350 هزار بسیجی در مدیریت بیماری کرونا، عملیات غربالگری، برگزاری ایستگاه های سلامت و تیم های رفع آلودگی، جذب کمک های مردمی و مومنانه، پشتیبانی از مشاغل لطمه دیده از کرونا و... در قالب طرح شهید سلیمانی مشغول به جهاد و فعالیت شبانه روزی است.»
منبع:

1400/08/28
13:55:25
5.0 / 5
220
تگهای خبر: پزشك , توسعه , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید