معاون وزیر كار:

بیش از ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار کارگر بیمه شده در کشور فعالند

بیش از ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار کارگر بیمه شده در کشور فعالند به گزارش کاروخدمت معاون روابط کار وزیر کار اظهار داشت: هم اکنون بیش از 10 میلیون و 700 هزار کارگر بیمه شده در کشور فعال می باشند.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی حسین رعیتی فرد در نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی اظهار نمود: جامعه کار و تولید کشور با همه مانع تراشی های دشمن، امروز برای رونق و جهش تولید درحال تلاش هستند.
معاون روابط کار وزیر کار افزود: به دنبال کاهش و رفع دغدغه تولیدکنندگان در زمینه های مختلف در رابطه با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچون تنظیم روابط کار، شوراهای حل اختلاف، هیأت های تشخیص برای عملیاتی کردن حقوق هر یک از طرفین با رعایت انصاف هستیم.
وی اظهار داشت: امروز بیش از ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار کارگر بیمه شده در کشور داریم که رسیدگی به وضعیت این افراد، کاهش آلام آنها خصوصاً در زمینه معیشت، امنیت شغلی و مسکن از وظایف ما محسوب می شود.
رعیتی فرد ابراز امیدواری کرد که با رعایت اصل سه جانبه گرایی، همیاری و بهره مندی از نظر همه شرکای اجتماعی در نشست های شورای عالی کار به تصمیم های خوبی در ایام پایانی سال برای جامعه کار و تولید کشور برسیم.


منبع:

1400/11/28
11:58:46
5.0 / 5
326
تگهای خبر: بیمه , تولید , كارگر , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید