مدیرعامل آتش نشانی تهران تشریح كرد

آخرین وضعیت فعالیت زنان آتش نشان در تهران

آخرین وضعیت فعالیت زنان آتش نشان در تهران کاروخدمت: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت جذب آتش نشانان زن در این سازمان از اختصاص ایستگاهی جداگانه برای زنان آتش نشان خبرداد.


قدرت الله محمدی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی زمان ورود آتش نشانان زن به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهارکرد: امسال باید ۱۶ آتش نشان زن را در بین نیروهای عملیاتی سازمان به کارگیری نماییم و در سال های آتی نیز تعداد آنرا تکمیل نماییم.
وی با اعلان اینکه نباید به این تعداد آتش نشان زن بسنده نماییم اظهارکرد: کادر پرسنل خانم باید همپای آقایان تکمیل شود و این روند تا آن زمان که احساس نماییم نیاز به آتش نشان زن در پایتخت هنوز برطرف نشده ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران و خدمات ایمنی شهر تهران اظهارکرد: در حال حاضر سازمان سنجش تعداد پذیرفته شدگان را بیش از ظرفیت اصلی به ما اعلام نموده است. افراد پذیرفته شده مقرر است مرحله تست پزشکی را بگذرانند که احتمالاً برخی از نفرات در این مرحله ریزش داشته باشند، بعد از آن نیز گزینش به انجام می رسد و پیش بینی ما این است که تا ماه آتی آتش نشانان زن تعیین تکلیف شوند و با انتخاب ۱۶ نفر دوره آموزشی آنها را شروع نماییم.
در همین زمینه بخوانید:
فعالیت زنان آتش نشان از چه زمانی شروع می شود؟
لزوم فرهنگ سازی برای فعالیت آتش نشانان زن
محمدی افزود: دوره آموزشی پس از تعیین تکلیف شروع خواهد شد و بعد از آن آموزش فشرده برای آنها صورت می گیرد. در کنار این آموزش، کارعملی هم اجرا خواهد شد و ایستگاهی جدا در کنار ایستگاه آقایان در نظر گرفتیم تا همپای آقایان در عملیات شرکت نمایند تا خبرگی لازم را به دست آورند.
منبع:

1401/05/26
09:31:59
5.0 / 5
190
تگهای خبر: پرسنل , پزشك , خدمات , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید