مدیركل كار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مركزی اعلام كرد؛

اختصاص 696 میلیاردریال تسهیلات به مشاغل خانگی در استان مرکزی

اختصاص 696 میلیاردریال تسهیلات به مشاغل خانگی در استان مرکزی به گزارش کاروخدمت، مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی اظهار داشت: امسال ۶۹۶ میلیاردریال اعتبارات قرض الحسنه به مشاغل خانگی تخصیص یافته است.جمشید امیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: اعتبارات قرض الحسنه مشاغل خانگی استان مرکزی در سال ۱۴۰۱ به مبلغ ۶۹۶ میلیاردریال تخصیص یافته است.
وی اضافه کرد: تعداد رشته های مصوب شده در زمینه فعالیت مشاغل خانگی برای سالجاری، ۵۱۵ رشته است که از این تعداد، ۴۸۸ رشته ثبت محور و ۲۷ رشته مجوز محور هستند.
مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره با صدور آنی مجوز رشته های ثبت محور خاطرنشان کرد: در ۵ ماهه نخست سالجاری یک هزار و ۴۳۹ مجوز فعالیت مشاغل خانگی در استان صادر گردیده است که از این میان تابحال ۵۴۰ نفر به مبلغ ۳۱۳ میلیاردریال به بانکهای عامل عرضه شدند و از این تعداد به ۶۰ نفر، مبلغ ۳۵ میلیاردریال تسهیلات پرداخت شده است.
امیدی اظهار داشت: متقاضیان برای ثبت نام و دریافت مجوز الکترونیکی مشاغل خانگی می توانند به سامانه مشاغل خانگی به نشانی mkhanegi.mcls.gov.ir رجوع کنند.


منبع:

1401/06/25
10:20:21
5.0 / 5
98
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید