استاندار خراسان رضوی:

اشتغال پایدار و مکمل به مهاجرت معکوس منتهی می شود

اشتغال پایدار و مکمل به مهاجرت معکوس منتهی می شود به گزارش کاروخدمت، مشهد ـ استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: اشتغال پایدار و مکمل همچون برنامه هایی است که می تواند به مهاجرت معکوس منتهی شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، یعقوبعلی نظری در قرارگاه پیشرفت و آبادانی اظهار داشت: باید همزمان با حرکت و انجام برنامه ها، نگاه پژوهشی داشت و انجام کار پژوهشی نباید متوقف به عدم حرکت باشد.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: باید ضمن شناسایی مزیت ها برای حل مسائل حرکت نماییم تا پیشرفت منطقه ای حاصل شود.
وی افزود: نظام برنامه ریزی و بودجه در حال حاضر مبتنی بر منابع ریالی تعریف می شود و این در حالیست که باید نیاز محور و در سه سطح شهرستان، استان و کشور برنامه ریزی ها صورت گیرد.
نظری بیان کرد: ایجاد تشکیلات باید با بهره گیری از نیروهای مشتاق آن موضوع باشد تا انجام فعالیت مستمر شده و کار متوقف نشود بنا بر این برای رفع اشکال در هر منطقه از افراد علاقمند برای حل مشکل استفاده نمود.
استاندار خراسان رضوی در قرارگاه اشتغال اظهار داشت: موضوع اشتغال و مسکن، دو موضوع مهمی است که باید پیگیری شود تا وضعیت معیشت مردم ارتقا پیدا کند.
وی بیان کرد: برای انجام کارها، باید اراده نیز وجود داشته باشد تا به نتایج مناسب نیز دست پیدا نماییم.
نظری اضافه کرد: اشتغال پایدار و مکمل همچون برنامه هایی است که می تواند به مهاجرت معکوس منتهی شود.
استاندار خراسان رضوی همین طور در نشست قرارگاه مالی نیز اظهار داشت: برای انجام کار جهادی، نیاز به اقدام و جسارت وجود دارد و از طرف دیگر، انجام کارها باید، همراه با دقت صورت پذیرد.
وی اضافه کرد: منابع مالی، ابزاری برای مدیریت و کنترل بشمار می رود و باید در جلسات قرارگاه، نحوه مدیریت این منابع بیان شود؛ از طرف دیگر دستگاهها در رابطه با موضوعات مرتبط باید اشراف کامل داشته باشند.


منبع:

1401/07/03
13:48:01
5.0 / 5
87
تگهای خبر: ابزار , اشتغال , دستگاه , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید