وزیر كار:

10 کالا مشمول کالابرگ شد

10 کالا مشمول کالابرگ شد به گزارش کاروخدمت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: طرح کالابرگ الکترونیکی مشمول ۱۰ گروه کالایی یعنی شیر، پنیر، ماست، روغن، برنج، مرغ، تخم مرغ، ماکارانی، قند و شکر می شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، صولت مرتضوی ضمن اشاره به اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی، اظهار نمود: عملیات اجرایی طرح کالابرگ الکترونیکی از چهارشنبه به صورت آزمایشی در استان هرمزگان شروع شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اختیاری بودن این طرح بیان نمود: طرح کالابرگ الکترونیکی مشمول ۱۰ گروه کالایی شامل شیر، پنیر، ماست، روغن، برنج، مرغ، تخم مرغ، ماکارانی، قند و شکر می شود.
وی اظهار نمود: این طرح آزمایشی را ارزیابی می نماییم و درصورتیکه مطلوب بود آنرا به سرعت در کل کشور تعمیم خواهیم داد.
مرتضوی افزود: کالابرگ الکترونیکی با قیمت پایه شهریور ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است و مابه التفاوت آن به صورت یارانه به مردم پرداخت می شود، همینطور در صورت افزایش قیمت کالاها، تمهیدات جبرانی پیشبینی شده است.
وی اظهار داشت: مردم و متقاضیان هم می توانند از فرصتی که تقریبا یک ماه زودتر از موعد مقرر واریز یارانه نقدی به حساب مردم است، آغاز استفاده نمایند و به قدر نیاز از این ۱۰ قلم کالا خریداری کنند. مردم چنانکه به خرید کالا تمایل نداشتند، می توانند در انتهای کار و در بیستم هر ماه یارانه نقدی را دریافت نمایند.


منبع:

1401/11/08
11:31:12
5.0 / 5
232
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید