آتشسوزی درخت، نخستین حادثه پایتخت در سال 1402

آتشسوزی درخت، نخستین حادثه پایتخت در سال 1402 به گزارش کاروخدمت، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، اظهار داشت: نخستین حادثه حریق سال ۱۴۰۲ یک دقیقه پس از تحویل سال نو رخ داد که طی آن یک اصله درخت خشک گرفتار حریق شده بود.سید جلال ملکی در گفتگو با ایسنا، در رابطه با نخستین حادثه حریق سال ۱۴۰۲، اظهار داشت: نخستین حادثه حریق سال ۱۴۰۲ که در ارتباط با حریق یک اصله درخت بود، این حادثه در ساعت ۵۷ دقیقه بامداد، یعنی حدود دو دقیقه پس از تحویل سال نو اعلام گردید.

وی اضافه کرد: این حادثه در خیابان ابوذر، خیابان حسنی رخ داد که طی آن یک اصله درخت گرفتار حریق شده و به آتش نشانی اعلام گردید. به دنبال این حادثه یکی از خودرو های اطفاء حریق ایستگاه ۲۸ آتش نشانی به محل حادثه اعزام شد.

ملکی با اشاره به اینکه نیروهای ایستگاه ۲۸ آتش نشانی سال را در محل حادثه تحویل کردند، اظهار داشت: در این حادثه یک اصله درخت خشک گرفتار آتشسوزی شده بود که خوشبختانه طی این آتشسوزی مشکلی هم به وجود نیامد و به کسی هم صدمه ای وارد نشد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همینطور اظهار داشت: امیدوارم سال جدید سالی پر از رونق برای همه هموطنان مان باشد و هیچ گونه حادثه ای برای هموطنان رخ ندهد.

منبع:

1402/01/01
15:43:03
5.0 / 5
199
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید