یارانه نقدی از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است

یارانه نقدی از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است کاروخدمت: یارانه کمک معیشتی مرحله 148 مربوط به خرداد ماه 1402 از ساعت 24 روز شنبه 20 خرداد ماه قابل برداشت است.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۸ مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۲ به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ خرداد ماه قابل برداشت است.
بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر و در صورتی که جز دهک های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.
چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر گردیده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
کسر اقساط تسهیلات اربعین و وام کرونایی
در صورتیکه سرپرستان خانوار قبل از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی دوم کرونا اقدام نموده اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.
همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت کرده اند اقساط این تسهیلات به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.
واریز یارانه به حساب سرپرستان متقاضی بازنگری به دهک بندی و ثبت نامی های جدید
در این مرحله، سرپرستان خانواری که مبادرت به ثبت نام کرده اند چنانچه در آزمون وسع انجام شده توسط وزارت رفاه جز دهک های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه خرداد ماه را مطابق دهک بندی اعلام شده دریافت خواهند کرد.
همچنین خاطر نشان می شود، سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ قطع شده بود و درخواست بازنگری خودرا در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، چنانچه در بازنگری انجام شده توسط وزارت رفاه جز دهک های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه خرداد ماه ۱۴۰۲ را مطابق دهک بندی اعلام شده دریافت خواهند کرد.

1402/03/26
17:49:23
5.0 / 5
286
تگهای خبر: آزمون , الكترونیكی , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید