استاندار خوزستان:

توسعه صنایع پایین دستی زمینه ساز اشتغال در خوزستان است

توسعه صنایع پایین دستی زمینه ساز اشتغال در خوزستان است به گزارش کاروخدمت، استاندار خوزستان بر لزوم آموزش کارگر ماهر در استان تصریح کرد و اظهار داشت: متأسفانه با کمبود کارگر ماهر در استان مواجه هستیم و باید این مورد با برگزاری دوره های مهارت افزایی جبران شود.


به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، علی اکبر حسینی محراب بامداد امروز یکشنبه در شورای هماهنگی دستگاههای تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان اظهار نمود: آموزش کارگر ماهر نه تنها سبب ایجاد قدرت و امنیت شده بلکه صدمه های اجتماعی را می کاهد.
حسینی محراب، توسعه صنایع پایین دستی را زمینه ساز اشتغال در استان دانست و اضافه کرد: خیلی از داروها و تجهیزات پزشکی از صنایع پایین دست پتروشیمی ها به وجود می آید در حالیکه ما از آن مغفول مانده ایم.
استاندار خوزستان اظهار داشت: اگر منطقه ویژه پتروشیمی به دنبال راه اندازی کارخانه در صنایع پایین دست باشد، ما از آنها حمایت می نماییم.
وی با اشاره به اینکه مدیران استان باید برای حل مشکلات، برنامه ریزی لازم را انجام دهند، اضافه کرد: با عنایت به شرایط کشاورزی استان، میتوان با راه اندازی هنرستان کشاورزی و آشنایی با علم روز جهان، تولید خویش را افزایش دهیم.
حسینی محراب اظهار داشت: وقتی نیروی ماهر در استان موجود نباشد، اساسا بهره وری لازم را نداریم.
وی اضافه کرد: انتظار داریم که همه مدیران از ایده های نو استقبال کنند همینطور سیستم کاری دستگاه ها، باید آنقدر قوی باشد تا کسی اجازه دخالت نداشته باشد. نباید به سیاسیون اجازه دخالت در کارها داده شود تا کار ما مورد رضایت مردم قرار بگیرد.
استاندار در انتها اظهار داشت: مدیران دستگاه ها باید در دل مردم رفته و به حل مشکلات آنها بپردازند نه این که در اتاق خود نشسته و مردم به سراغ آنها بیایند.


منبع:

1402/03/29
12:48:04
5.0 / 5
350
تگهای خبر: اشتغال , پزشك , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید