کالابرگ الکترونیکی امشب شارژ می شود

کالابرگ الکترونیکی امشب شارژ می شود به گزارش کاروخدمت، امشب کالابرگ الکترونیکی به ازای هر فرد در ۳ دهک اول، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان شارژ می شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، طرح ملی کالابرگ الکترونیکی (افزایش ۲۰ درصدی اعتبار یارانه) برای همه خانوارهای دهک اول، دوم و سوم از امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه اجرا شد. بر این اساس از امروز طرح کالا برگ الکترونیکی شامل ۳ دهک اول تا سوم معادل جمعیتی ۲۵ میلیون نفر می شود. این در شرایطی است که پیشتر شامل خانوارهای زیر پوشش کمیته امام خمینی (ره) و بهزیستی می شد.
علیرضا عسگری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه خبری اظهار داشت: به ازای هر فرد در ۳ دهک اول مبلغ ۴۰۰ هزار تومان کالا برگ الکترونیکی داده می شود. هزینه کرد آن اختیاری است و افراد بعد از شارژ این کالا برگ که امشب خواهد بود می توانند اقدام به خرید ۱۱ قلم کالا اساسی کنند.
حامد کرمی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران هم در رابطه با جزئیات این خرید اظهار داشت: افراد می توانند تا سقف ۴۰۰ هزار تومان خرید کالاهای اساسی (۱۱ قلم) داشته باشند یا با خرید ۳۲۰ هزار تومان باقی پول را به شکل نقدی برداشت کنند.
گفتنی است کالابرگ الکترونیکی شامل برنج، روغن، قند، شکر، حبوبات، مرغ، گوشت قرمز منجمد، شیر، پنیر، ماست، ماکارونی و گوشت مرغ می شود.

1402/03/30
11:24:39
5.0 / 5
303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید