دستورالعمل نحوه درخواست به کارگیری نیروی قراردادی کار معین

دستورالعمل نحوه درخواست به کارگیری نیروی قراردادی کار معین به گزارش کاروخدمت، دستورالعمل نحوه درخواست به کارگیری نیروی قراردادی کار معین جدید و تمدید قراردادهای قبلی مشخص شد.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، دستورالعمل نحوه درخواست به کارگیری نیروی قراردادی کار معین جدید و تمدید قراردادهای قبلی مشخص شد.
ماده ۳۲- هریک از کارمندان دستگاههای اجرایی، متصدی یکی از پست های سازمانی خواهند بود و هرگونه به کارگیری افراد و پرداخت حقوق بدون داشتن پست سازمانی مصوب بعد از یک سال از ابالغ این قانون ممنوع می باشد.
تبصره - دستگاههای اجرایی می توانند در شرایط خاص با تأیید سازمان تا ۱۰ درصد پست های سازمانی مصوب، بدون تعهد استخدامی و در سقف اعتبارات مصوب افرادی را به صورت ساعتی یا کار معین برای حداکثر یک سال به کار گیرند.
در این بخشنامه آمده؛
بخشنامه به دستگاههای اجرایی با توجه به ضرورت رعایت قوانین و مقررات و سیاست های دولت در مورد جذب و به کارگیری نیروی انسانی، دستگاههای اجرایی می بایست درخواست به کارگیری نیروی قرارداد کار معین جدید را صرفا در شرایط خاص و با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوط، با امضای بالاترین مقام وزارت خانه یا سازمان همتراز ارسال کنند. بدین منظور ضروریست جداول پیوست تکمیل و به همراه مستندات الزم همچون کارنامه و گواهینامه ارزیابی شایستگی ها از کانون های ارزیابی مورد تأیید به این سازمان ارسال شود. به مکاتبات خارج از الگوی این بخشنامه، پاسخ داده نخواهد شد. خاطر نشان می سازد شماره شناسه های صادر شده از محل مجوزهای قرارداد کار معین، حداکثر تا یک سال بعد از تاریخ عقد قرارداد اعتبار دارد و تمدید قراردادهای کار معین، منوط به عرضه گزارش ارزیابی عملکرد افراد و دریافت مجدد مجوز از این سازمان است.
برای مشاهده متن کامل دستورالعمل نحوه درخواست به کارگیری نیروی قراردادی کار معین اینجا را کلیک کنید.

1402/04/11
07:52:30
5.0 / 5
436
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید