مدیرعامل شركت فرودگاه ها خبر داد

شناسایی ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری در فرودگاه های کشور

شناسایی ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری در فرودگاه های کشور به گزارش کاروخدمت، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از شناسایی و معرفی ۲۰۰فرصت سرمایه گذاری اطلاع داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، رضا نخجوانی در نشست خبری که به منظور تشریح عملکرد دولت سیزدهم برگزار شد با اشاره به اینکه اطلس سرمایه گذاری در مجموعه فرودگاه های کشور آماده شده است، اظهار داشت: برپایه این اطلس ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری شناسایی شده که آماده انعقاد قرارداد است.
وی ادامه داد: در قسمت تأمین امنیت فرودگاه های کشور هم اکنون ۵۰۰۰ پلیس فرودگاه و ۵۰۰۰ نیروهای حفاظتی از پرنسل سپاه در فرودگاه های کشور مشغول به کار هستند که پشتیبانی آنها بر عهده شرکت فرودگاه ها است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران خاطرنشان کرد: روزانه ۹۵۰ پرواز عبوری داریم.
نخجوانی درتشریح سوددهی شرکت فرودگاه ها با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه ها یک بنگاه اقتصادی می باشد، اظهار داشت: امروز این شرکت ۸۵۰۰ میلیون تومان سوددهی دارد که بیشترین سود شرکت در سالهای گذشته بوده است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها اظهار داشت: حدود ۱۰ نظام نامه برای فرودگاه های کشور بوجود آمده و برای دریافت گواهینامه فرودگاهی در اختیار سازمان هواپیمایی قرار گرفته و از این تعداد گواهینامه فرودگاهی ۳ فرودگاه تا کنون دریافت شده است.
او همینطور اظهار داشت: دو فرودگاه داشتیم که تا کنون نیمه کاره مانده بود و در دولت سیزدهم، فرودگاه سقز و فرودگاه گناباد که سابقه ۳۰ ساله دارد، به همت شرکت فرودگاه ها و رئیس جمهور شهید تکمیل شد و به مرحله بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در انتها اظهار داشت: حالا در مرحله تهیه اسناد مناقصه ایم که یک ترمینال مدرن برای فرودگاه مهرآباد با منابع داخلی شرکت فرودگاه ها که برابر با ۳۰ همت است، راه اندازی شود.
منبع:

1403/04/19
15:26:24
5.0 / 5
106
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید