بیرانوندی: دولت باید شرایط هدایت درست منابع اشتغالزایی را مدنظر قرار دهد

بیرانوندی: دولت باید شرایط هدایت درست منابع اشتغالزایی را مدنظر قرار دهد كاروخدمت: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت باید شرایط را برای هدایت درست منابع اشتغالزایی مدنظر قرار دهد.


محمد بیرانوندی در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: یكی از مهم ترین راهكارها برای تولید اشتغال را باید ازسرگیری پروژه های عمرانی كه دولت همچنان بعنوان متولی آنهاست، دانست.

وی افزود: پروژه های مختلفی در لرستان در دست احداث است كه مطمئنا آغاز عملیات اجرایی آنها شرایط را برای تولید اشتغال های مستقیم و غیرمستقیم زیادی مهیا می كند.

بیرانوندی افزود: برپایه نمونه بارز این پروژه ها را باید سد بختیاری دانست كه برای افتتاخ آن تلاش های فراوانی توسط نمایندگان خرم آباد در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته، به نحوی كه این پروژه می تواند زمینه را برای تولید اشتغال ۳ تا ۱۱ هزار نفر مهیا كند و افراد می توانند در مدت زمان بین ۵ تا ۷ سال در آن مشغول به كار شوند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: در این راستا برای شكل گیری دوباره این پروژه بسیار مهم تلاش های فراوانی صورت گرفته است و امیدواریم در ماه های آینده شرایط را برای آغاز عملیات اجرایی پروژه مهیا شود.

وی ادامه داد: از جانب دیگر چندین طرح نیمه تمام در استان وجود دارد كه نمونه بارز آن نیروگاه خرم آباد است كه تابحال تلاش زیادی برای تأمین اعتبار موردنیاز این پروژه انجام شده و امیدواریم در آینده بسیار نزدیك بار دیگر این طرح وارد مدار تولید شود.

بیرانوندی خاطرنشان كرد: دولت تسهیلات را جهت تولید اشتغال به افراد متقاضی پرداخت می كند ضمن اینكه عرضه این تسهیلات فرصت بسیار مناسبی برای تولید اشتغال است اما باید شرایط برای هدایت درست این منابع مدنظر قرار گیرد تا شاهد تبدیل آنها به كار شویم.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: البته تأیید طرح های عرضه شده متناسب با پتانسیل هر منطقه باشد نه اینكه این اعتبارات به صورت پراكنده به این افراد پرداخت گردد. انتظار می رود كه تسهیلات عرضه شده دولت به صورت مناسبی هدایت شوند تا شاهد اشتغالزایی برای افراد جویای كار باشیم.
1397/04/30
20:24:44
5.0 / 5
2081
تگهای خبر: اشتغال , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید