حاجی دلیگانی در گفتگو با مهر:

شریعتمداری از بین ۴ وزیر پیشنهادی كمترین رأی را می آورد

شریعتمداری از بین ۴ وزیر پیشنهادی كمترین رأی را می آورد كاروخدمت: عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: جو خوبی در مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی تعاون و كار وجود ندارد و بطور قطع از بین ۴ وزیر پیشنهادی دولت، كمترین رأی را می آورد.حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واكنش به ارسال پیامك به نمایندگان مجلس برای پشتیبانی از وزیر پیشنهادی تعاون، كار و رفاه اجتماعی، تصریح كرد: یكسری پیامك در پشتیبانی از شریعتمداری ارسال می گردد اما با این حال شریعتمداری نمی تواند از مجلس رأی اعتماد بگیرد.
وی با اشاره به اینكه سوابق این وزیر پیشنهادی حاكی از ناكارآمدی مدیریتی اوست، اظهار داشت: عملكرد ضعیف وی در وزارت صنعت، معدن و تجارت به خوبی مؤید این مسئله است.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینكه انتخاب شریعتمداری برای وزارت كار به مصلحت كشور نیست، خاطرنشان كرد: جو خوبی در مجلس نسبت به این وزیر پیشنهادی وجود ندارد و بطور قطع از بین ۴ وزیر پیشنهادی دولت، كمترین رأی را می آورد.
حاجی دلیگانی در ادامه درباره وزرای پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی، اظهار داشت: رحمانی و اسلامی افرادی توانمند هستند و به نظر می آید كه رأی بالایی از مجلس بگیرند.
عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی هم تصریح كرد: دژپسند سواد آكادمیك خوبی دارد اما سوابق مدیریتی اش نشان داده است كه در رفتارهای اداری و مراجعاتش بسیار خشك است كه این روحیه برای بهبود شرایط اقتصادی مناسب نمی باشد و باید انعطاف پذیرتر باشد.

1397/08/05
15:01:57
5.0 / 5
2918
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید