خودنمایی دخمه ها در اطراف 20 هزار مهرنشین سمنان!

خودنمایی دخمه ها در اطراف 20 هزار مهرنشین سمنان! كاروخدمت: شهردار سمنان از واحدهای رها شده و زمین های متروكه یه عنوان مهمترین مشكلات 20 هزار شهروند ساكن مسكن مهر سمنان نام برد


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، دكتر محمد ناظم رضوی در جمع مردم مسكن مهر سمنان با اشاره به اینكه نیازهای ساكنین با خدمات اولیه شهری در این منطقه همخوانی ندارد، اظهار نمود: با برنامه های مطالعه شده و جامعی كه برای این منطقه در نظر گرفته ایم، مسكن مهر را از بن بست خارج خواهیم كرد. نگاه ما از روز اول به مسكن مهر ویژه بوده و با همین نگرش، اهتمام در تغییرات مثبت در این منطقه را داریم.
وی، وجود واحدهای رها شده و زمین های متروكه را از مشكلات این منطقه خواند و اضافه كرد: پیشنهادی به اداره راه و شهرسازی در خصوص تحویل این زمین ها و واحدها دادیم و موافقت عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی ریاست سازمان زمین و مسكن كشور را باز جلب كرده ایم كه امیدواریم بزودی این اتفاق صورت گیرد.
شهردار سمنان افزود: احداث یك میدان در جنب مصلی سمنان، نصب یك المان در میدان نور و ساخت یك فرهنگسرای جامع در مسكن مهر از اقداماتی است كه در دستور كار قرار دارد.
ناظم رضوی با اشاره به راه اندازی پارك بزرگ جنگلی كومش در ضلع شمالی مسكن مهر، اظهار داشت: این پارك جنگلی كه راه دسترسی از میدان نور، خیابان یوسف نبی و خیابان ماندگار را دارد، برای استفاده ساكنین این منطقه و كلیه شهروندان سمنانی در نظر گرفته شده است و با پیشرفت خوبی كه دارد تا پیش از ایام نوروز به بهره برداری می رسد. بوستان كوكب واقع در ضلع جنوبی میدان نور در حال تكمیل است و تا دهه فجر به بهره برداری می رسد. همین طور زمین چمن مصنوعی مسكن مهر باز در حال راه اندازی است.
شهردار سمنان اضافه كرد: احداث پاتوق پیاده روی و زیبا سازی بلوار فضیلت با همكاری اداره برق برای جابجایی تیرهای برق، تبدیل ضلع شمالی بلوار سلیمان نبی به پاتوق ورزشی و گردشگری، تكمیل پروژه ساختمان فرهنگی در میدان نور و ساخت آتش نشانی مسكن مهر كه فونداسیون آن اجرا شده است، از اقدامات شهرداری سمنان در منطقه مسكن مهر برای شهروندان است.
ناظم رضوی اضافه كرد: با ساماندهی سه شنبه بازار مسكن مهر، در صورت موافقت فرمانداری بنا داریم، این روند را هر روزه و پس از ساعات كار كسبه، به صورت شب بازار ادامه دهیم.
وی از احداث دو ناحیه در مسكن مهر آگاهی داد و اضافه كرد: آغازین ساختمان ناحیه شهرداری سمنان بزودی احداث خواهد شد. همین طور به دو اداره مسكن و شهرسازی و وزارت دفاع پیشنهاد دادیم زمین بزرگی كه در ضلع جنوبی بلوار سلیمان نبی وجود دارد، در اختیار شهرداری قرار دهد تا در قالب بازآفرینی شهری آنرا احیا نماییم.
همین طور عباس طالب بیدختی، عضو شورای شهر سمنان با اشاره به اینكه مسكن مهر 20 هراز نفر ساكن دارد، اظهار نمود: از اقدامات خوب در این مدت، راه اندازی كلانتری و افتتاح درمانگاه پزشكی بوده است و با افتتاح ناحیه جدید شهری توسط شهرداری امیدواریم ساكنین شاهد توسعه این منطقه باشند.
محمد همتی، رییس عضو شورای شهر سمنان هم با اشاره به اقدامات شهرداری سمنان در مسكن مهر درباب مشكل سند مالكیت بعضی از واحدهای مجتمع اضافه كرد: تلاش می نماییم با ورود نماینده مجلس، دادستان، فرماندار و مدیركل مسكن و شهرسازی و سایر مسئولین این مشكل ساكنین حل شود.
1397/09/08
15:37:57
5.0 / 5
2326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید