آیت الله سعیدی: پا در كفش مراجع كردن ایستادن مقابل فرمان رهبری است

آیت الله سعیدی: پا در كفش مراجع كردن ایستادن مقابل فرمان رهبری است كاروخدمت: نماینده ولی فقیه در استان قم با اشاره به اینكه هر فرد باید برمبنای شأن خود سخن بگوید، اظهار داشت: افرادی كه سواد چیزی را ندارند نباید در مورد آن حرف بزنند هر چند نمی گوییم كه آنها نسبت به برخی مباحث بی اعتقاد هستند اما صحبت در مورد فقه و پا در كفش مراجع كردن برای آنها مناسب نمی باشد چراكه این كار در حقیقت ایستادن مقابل فرمان رهبری است.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام الله علیها، آیت الله سید محمد سعیدی قبل از ظهر امروز پنج شنبه (۱۱ بهمن) در نشست شورای امر به معروف و نهی از منكر استان قم كه در سالن محراب شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر انجام شد، بابیان اینكه همگان باید نسبت به اهمیت امر به معروف و نهی از منكر توجه داشته باشیم اظهار نمود: در امتداد تحقق اهداف امر به معروف، نباید یكدیگر را به تندروی متهم نماییم چراكه این اقدام سبب تضعیف آمران به معروف می شود.
وی افزود: اگر فردی نیروهای متدین و مؤمن را تحقیر كند گناه بسیار بزرگی را انجام داده است، تضعیف آمران به معروف و ناهیان از منكر گناه كمی نیست چراكه تضعیف این افراد به تضعیف نظام بر می گردد.
نماینده ولی فقیه در استان قم با اشاره به اینكه برخی بلندپروازی های جوانان را نادرست می دانند، عنوان كرد: همانطور كه رهبر انقلاب اسلامی فرمودند در این بلندپروازی ها خیر و بركت وجود دارد به همین علت باید نسبت به این خاصیت جوانان نگاه مثبت داشته باشیم.
وی با تاكید بر اینكه مسئولان نباید آمران به معروف و ناهیان از منكر را تحقیر كنند، اظهار داشت: این افراد باید مراقب باشند تا معروف ها را منكر و منكرها را معروف جلوه ندهند چراكه این امر سبب گمراهی و دور شدن از نتیجه می شود.
آیت الله سعیدی بابیان اینكه هر فرد باید برمبنای شأن خود سخن بگوید، تصریح كرد: افرادی كه سواد چیزی را ندارند نباید در مورد آن حرف بزنند هر چند نمی گوییم كه آنها نسبت به برخی مباحث بی اعتقاد هستند اما صحبت در مورد فقه و موضع گیری مقابل مراجع برای آنها مناسب نمی باشد چراكه این كار در حقیقت ایستادن مقابل فرمان رهبری است.
امام جمعه قم اشاره كرد: ما در شهر مقدس قم به فرمایش رهبری لبیك گفته و با عنایت به وظایف دینی و حقی كه نسبت به شهدا باید ادا نماییم، تلاش می نماییم تا همانند چهل سال اخیر اهداف انقلاب را با قدرت دنبال نماییم.1397/11/12
13:58:51
5.0 / 5
2265
تگهای خبر: مراجع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید