انتشار بوی تعفن در مسكن مهر كردكوی گلستان

انتشار بوی تعفن در مسكن مهر كردكوی گلستان كاروخدمت: فرماندار كردكوی در حاشیه بازدید مدیركل راه و شهرسازی گلستان و اعضای شورای تامین شهرستان از واحدهای ساختمانی مسكن مهر شهر به دنبال بروز مشكلات برای این مجتمع ها اظهار داشت: پیگیری مشكلات مسكن مهر كردكوی از اولویت های مجموعه مدیریت شهرستان است.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، ابراهیم قدمنان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار نمود: شكایت های پی درپی ساكنین مسكن مهر كردكوی به جهت تكمیل نشدن واحدها، دسترسی نامناسب به مسائل خدماتی و مسایلی از این دست، سبب شد تا بازدید صورت گیرد.
فرماندار كردكوی اشاره كرد: در این بازدید از نزدیك وضعیت ناخوشایند نمایش خدمات به شهروندان ساكن در این مجموعه مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینكه پیگیری مسائل و مشكلات مسكن مهر كردكوی از اولویت های مجموعه مدیریت شهرستان است، اظهار داشت: با عنایت به اینكه مقرر است در دهه اول اسفند ماه شورای عالی شهرسازی استان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و به ریاست استاندار در مركز استان تشكیل گردد، تصمیم گرفته شد كه بازدیدی میدانی از این واحدها صورت گیرد تا در آن جلسه برای حل مشكلات تصمیم گیری شود.
به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، راه نیفتادن آسانسور ساختمان ها، نبود دیوار یا حصار مناسب در محوطه و ورود حیوانات مختلف به اطراف ساختمان ها، راه پله های غیراستاندارد، سیستم فاضلاب نامناسب و انتشار بوی تعفن فاضلاب، نبود آب آشامیدنی كافی و رها شدن ساختمان نیمه كاره فاز دوم همچون مشكلات مسكن مهر كردكوی است.


1397/12/01
14:45:12
5.0 / 5
2199
تگهای خبر: استاندارد , خدمات , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید