استاندار تهران:

ساختمان جدید پلاسكو تا 1400 به بهره برداری می رسد

ساختمان جدید پلاسكو تا 1400 به بهره برداری می رسد به گزارش كاروخدمت استاندار تهران امروز به همراه رئیس بنیاد مستضعفان از عملیات اجرایی ساختمان جدید پلاسكو بازدید نمودند.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، محسنی بندپی و سعیدی كیا امروز سه شنبه با حضور در كارگاه عمرانی ساختمان پلاسكو از آخرین وضعیت ساخت ساختمان جدید بازدید كردند.
محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه این بازدید در سخنانی اظهار داشت: هم اكنون آنچه كه لازم بود تا شروع كار پروژه صورت گیرد، محقق شده است و در دو ضلع شرقی و غربی این ساختمان با بكارگیری ۸۰۰ تن آهن آلات و بتن استقامت لازم برای بنای باقی مانده انجام شده است تا ساخت ساختمان جدید "پلاسكو" آغاز شود.
وی اظهار نمود: در این پروژه بخصوص در بخش معماری ابتكار عملی انجام شده است كه از معماری ایرانی و اسلامی و آخرین دستاوردهای علم روز بخصوص برای تأمین ایمنی بهره گرفته شود.
استاندار تهران در ادامه صحبت های خود، تصریح كرد: باید فرهنگ توجه دقیق به مبحث "ایمنی" در بناهای كشور جا بیافتد و این بنا اساساً برابر استانداردهای روز و با بهره گیری از بالاترین سطح ایمنی ساخته خواهد شد تا افرادی كه در این ساختمان مشغول به فعالیت می شوند، در صورت بروز حادثه، از بالاترین سطح ایمنی برخوردار باشند.وی در پاسخ به سوالی در مورد زمان اتمام این پروژه، اظهار داشت: مهم ترین عواملی كه برای پیشرفت فیزیكی پروژه لازم است، نقشه ها و تأمین منابع مالی است كه در این پروژه مشخص شده است. خوشبختانه در این پروژه با عنایت به این كه پیمانكار آن بنیاد است محدودیت مالی وجود ندارد، بنابراین تصور می كنم بر مبنای برنامه زمان بندی و پیش بینی قبلی ظرف دو سال آینده كه تعهد شده است این پروژه به اتمام برسد. البته پیگیری های آقای سعیدی كیا و نظارت بر پروژه به صورت مستمر ادامه دارد كه این حاكی از تلاش بنیاد برای وعده به تعهدات خود است.
محسنی بند پی در مورد افرادی كه در این ساختمان مشغول به فعالیت بودند و پس از آن حادثه مشاغل خویش را از دست داده اند، تصریح كرد: ۱۲۰ واحد در مجتمع "نور" خیابان ولیعصر (عج) برای ادامه كسب و كار این افراد واگذار شده است و اساساً همه افرادی كه در این ساختمان "پلاسكو" حقی داشته اند بر مبنای حقشان واحدهای ساخته شده به آنها تحویل داده خواهد شد.
به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، ساختمان پلاسكو روز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ بر اثر آتش سوزی فرو ریخت و طی آن ۱۶ تن از آتش نشانان جان خویش را از دست دادند و شهید شدند.1398/02/10
13:52:40
5.0 / 5
2446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید