با امضای تفاهم نامه سه جانبه صورت گرفت؛

ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار

ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار كاروخدمت: تفاهم نامه ایجاد 140 هزار فرصت شغلی برای زنان روستایی سرپرست خانوار در مشهد به امضا رسید.به گزارش كاروخدمت به نقل از صندوق كارآفرینی امید، علی ربیعی رئیس هیأت مدیره این صندوق در مراسم امضا تفاهم نامه مثلث اقتصادی با استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: مثلث اقتصادی اجرا شده در خراسان رضوی الگوی مناسب توسعه منطقه ای می تواند باشد كه توازن بازار كار و اقتصاد مردمی را برقرار می كند.
وی افزود آنچه كه این طرح امروز در استان رقم خواهد زد در حقیقت محرومیت زدایی با نگرش بر تقسیم بندی منطقه ای و با اجماع و اقبال عمومی تسهیل گران اقتصادی یا همان سرمایه گذاران روبرو خواهد شد.
ربیعی اشاره كرد: توسعه صنایع خرد خصوصاً با در نظر گرفتن ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه باید توسعه ای باشد تا زمینه نشاط و شادی را به جامعه اشاعه دهد.
وی اشاره كرد: در چارچوب این تفاهم نامه ۱۴۰ هزار زن روستایی سرپرست خانوار، توانمند سازی و مشغول به كار خواهند شد كه زمینه شكوفایی اقتصادی خانواده و تزریق شادی و نشاط را به جامعه به دنبال خواهد داشت.
اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید نیز در این مراسم با تاكید بر مطلوب بودن نتایج طرح مثلث اقتصادی اجرا شده اظهار داشت: خوشبختانه با عنایت به اهداف تعریف شده در چشم انداز این تفاهم نامه استان خراسان رضوی خصوصاً مشهد كه هرساله میزبان زائرین زیادی است زمینه مناسب فروش بی دغدغه محصولات تولیدی را خواهد داشت.
وی اضافه كرد: وجود مرز مشترك با كشورهای همسایه می تواند پتانسیل دیگری را برای فروش و عرضه محصولات فراهم آورد.


منبع:

1398/03/04
23:15:45
5.0 / 5
2039
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید