یك مقام مسئول در وزارت كار اعلام كرد؛

آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره كارآفرینان‬ برتر

آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره كارآفرینان‬ برتر كاروخدمت: مدیركل دفتر توسعه كارآفرینی و بهره وری نیروی كار اظهار داشت: مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره كارآفرینان برتر هفته آینده تمام می شود.‏به‬ گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی گفت: عضویت در كانون كارآفرینی استان كبه عنوان اتاق فكر كارآفرینی و ارائه دهنده، پیشنهادات و طرح ایده ها در امتداد ایجاد اشتغال و توسعه اكوسیستم كارآفرینی منطقه، عضویت در باشگاه كارآفرینان برتر كشور و دریافت كارت شناسایی مخصوص و استفاده از خدمات ویژه آن از مهم ترین مزایا و دستاوردهای كارآفرینان برتر منتخب در جشنواره است.
وی به جزئیات برگزاری سیزدهمین جشنواره كارآفرینان برتر كشور اشاره نمود و اظهار داشت: كارآفرینانی كه تلاش آنها توانسته است تحول قابل توجهی بر خدمات و صنعت پیرامون خود ایجاد كنند و این تلاش ها منجر به معرفی نسل جدیدی از محصول یا خدمت در آن صنعت و كسب و كار در سطح منطقه ای یا ملی شده باشد و همین طور فعالیت سنتی در آن صنعت را به فعالیت های مدرن تبدیل نموده باشند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
وی همین طور اشاره كرد: نوع سازماندهی فعالیت ها در صنعت و تغییر در نوع تعامل بین بازیگران صنعت و همین طور خلق بازارهای كاملاً جدید برای صنعت در سطح منطقه ای یا ملی از دیگر شرایط انتخاب كارآفرینان برتر در سیزدهمین جشنواره كارآفرینان خواهد بود.
مدیركل دفتر توسعه كارآفرینی و بهره وری نیروی كار، اشاره كرد: با عنایت به اینكه در راه شناخت اینگونه بنگاه های اغنا داوران از همیت ویژه ای برخوردار است، امسال برای نخستین بار با تغییر در فاكتورهای انتخاب بنگاه های نوآور (ارائه فاكتورهای مبتنی بر شاخص جهانی كارآفرینی) پرسشنامه ای ارائه شده و به صورت كیفی بوده است و قابلیت آپلود از فعالیت نوآورانه مربوطه را دارا می باشد.
سرهنگی اشاره كرد: بر این اساس فرد كارآفرین می تواند علاوه بر ارائه توضیحات كامل درباب فعالیت بنگاه، فیلم مربوط به نوآوری خودرا نیز ضمیمه نماید. ضمن اینكه اطلاعات مورد نیاز داوری در این راه از سازمان ها و نهادهای ذی ربط نظیر سازمان تأمین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی كشور دریافت شده است.
وی اضافه كرد: عضویت در كانون كارآفرینی استان بعنوان اتاق فكر كارآفرینی و ارائه دهنده، پیشنهادات و طرح ایده ها در امتداد ایجاد اشتغال و توسعه اكوسیستم كارآفرینی منطقه، عضویت در باشگاه كارآفرینان برتر كشور و دریافت كارت شناسایی مخصوص و استفاده از خدمات ویژه آن از مهم ترین مزایا و دستاوردهای كارآفرینان برتر منتخب در جشنواره فوق است.
مدیركل دفتر توسعه كارآفرینی و بهره وری نیروی كار اظهار داشت: تمامی كارآفرینان تا ۳۱ تیرماه سال جاری می توانند با مراجعه به وبگاه با نشانی www.karafarinanebartar.ir و تكمیل پروسه ثبت نام در این رقابت شركت نمایند.


منبع:

1398/04/28
11:29:26
5.0 / 5
2433
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید