اهمیت دولت به اشتغال و معیشت مردم

اهمیت دولت به اشتغال و معیشت مردم به گزارش كاروخدمت حجت الاسلام عیسی برادری، ظهر امروز جمعه 23 تیرماه در خطبه‌های فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه تكاب اظهار داشت: دولت باید بحث‌های حاشیه‌ای را كنار گذاشته و به اشتغال و معیشت مردم پرداخته و سازندگان تسلیحاتی مانند موشك برای امنیت كشور، فرزندان این مردم می باشند.


وی افزود: هم اكنون مساله مورد اهمیت امنیت مردم و استحكام نظامی است كه مقام معظم رهبری آن را در مردم خلاصه می كنند و مردم باید با یك پارچگی پشتیبان نظام و امنیت آن بوده و اقلیت‌ها و اكثریت‌های موجود، ساخته ذهن برخی رجال سیاسی است.
 
امام جمعه تكاب با تاكید بر اینكه مساله مطالبه گری مشكلات تكاب سیاسی نبوده و مسئولان باید از خواب غفلت نسبت به این مناطق بیدار شوند گفت: پیگیری مشكلات به خاطر وجود روحیه انقلابی در مردم است، صحبت كردن از سیاست های اقتصاد مقاومتی بدون توجه به معادن و جاده هایی كه نیاز به بازسازی دارند به خصوص محور تكاب، شاهین دژ بی فایده و خنده آور است بنابراین در پی مطابات مردم انتظار داریم كه اهل قلم نیز این مطالبات را بیان كرده تا مسئولان متوجه شوند كه ما دست از پیگیری نخواهیم برداشت.
 
وی تصریح كرد: سالروز تاسیس شورای نگهبان، وظایف مهم این شورا از جمله حفاظت از محتوای اسلامی انقلابی نظام، تفسیر قانون اساسی، احراز صلاحیت‌ها و حراست از جایگاه‌های مهم حاكمیتی را یادآور می شود و باید جایگاه و مقام آن حفظ شود.
 
وی ادامه داد: به قتل رسیدن دختر بچه اردبیلی در روزهای اخیر كه باعث جریحه دار شدن عواطف و روحیه ملی شد، هشداری فرهنگی بوده و رعایت فرهنگ حجاب و عفاف و لزوم اهتمام ورزی به بنیان خانواده ها را خاطرنشان می كند.
 
برادری عنوان كرد: برای بهبود وضعیت فرهنگی، مقاوم سازی خانواده ها در اولویت است، زوج های جوان باید آموزش دیده و بدانند كه دشمن برنامه های خود را در فضای مجازی پیاده می كند و از سوی دیگر رعایت حریم ارتباطی در فضاهای مجازی باعث كاهش طلاق و مشكلات فرهنگی خواهد شد.
 
وی در پایان سخنان خود با اشاره به ویژگی‌های عبادالرحمن دو خصیصه از دوازده خصوصیت آنان را با اشاره به آیه ۶۳ سوره فرقان بیان كرد. تواضع و فروتنی، برخورد كریمانه و توام با متانت و بزرگواری با جاهلان از ویژگی های بندگان حقیقی بوده و فرهنگ تواضع باید در جامعه گسترش یابد.
1396/04/23
22:54:16
5.0 / 5
3418
تگهای خبر: اشتغال , معیشت , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید