در گزارش كاروخدمت اعلام شد

پرداخت حقوق كارگران هپكو طی هفته جاری، مطالبات 18 میلیاردی كارگران

پرداخت حقوق كارگران هپكو طی هفته جاری، مطالبات 18 میلیاردی كارگران به گزارش كاروخدمت مدیر كل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار از تامین اعتبار و پرداخت معوقات كارگران هپكو طی هفته جاری اطلاع داد.كریم یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت تسویه مطالبات كارگاران هپكو اظهار داشت: بر مبنای پیگیری های صورت گرفته، اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی برای تامین بخشی از سرمایه در گردش و تسویه معوقات كارگران بزودی و طی همین هفته توسط یكی از بانك های كشور تامین می شود.
وی ابراز امیدواری كرد با پرداخت حقوق و دستمزد كارگران این شركت حداكثر تا آخر هفته، حقوق كارگران از این ماه به روز شود.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار با اشاره به اینكه كارگران شركت هپكو ۴ ماه مطالبان معوق دارند، تصریح كرد: هم اكنون مطالبات معوق كارگران این شركت حدود ۱۸ میلیارد تومان است.
یاوری اظهار داشت: میزان حقوقی كه به كارگران شركت هپكو پرداخت می شود، ماهانه ۴ میلیارد تومان است.
این مقام مسئول در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با یادآوری اینكه خوشبختانه هفته گذشته تمام كارگران بازداشت شده هپكو آزاد شدند، تصریح كرد: وزارت كار با بازداشت كارگران كه به صورت مسالمت آمیز برای دریافت مطالبات معوق خود اعتراض می كنند مخالف است و امیدواریم با تعیین تكلیف مالكیت شركت برنامه كار و تولید آغاز شود.
یاوری اظهار داشت: خوشبختانه با موافقت رئیس جمهور برای واگذاری سهام عمده هپكو و همینطور تغییر مدیریت شركت هر چه سریعتر این شركت به چرخه تولید خود بازخواهد گشت.

1398/07/08
21:39:50
5.0 / 5
2396
تگهای خبر: تولید , شركت , كارگر , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید