با همكاری وزارت كار؛

كارگاه تربیت مربی كسب و كارهای كوچك توسط بانك آلمانی انجام شد

كارگاه تربیت مربی كسب و كارهای كوچك توسط بانك آلمانی انجام شد كاروخدمت: نخستین دوره رسمی تربیت مربی بازی كسب و كارهای كوچك به مدت هشت روز توسط اساتید خبره بانك اشپاركاسه اجرا شد.به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، در امتداد برگزاری دوره آموزشی سواد كسب و كار توسط كارشناسان بانك اشپاركاسه آلمان برای فراگیران آكادمی هوش مالی، كارشناسان بانك­های خصوصی و كارشناسان دفتر توسعه كارآفرینی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در مرداد ماه سال جاری و پیرو تفاهم­نامه منعقده بین معاونت توسعه كارآفرینی و اشتغال و بنیاد بانك­های پس­انداز آلمان (اشپاركاسه)، نخستین دوره رسمی تربیت مربی بازی كسب و كارهای كوچك به مدت 8 روز توسط اساتید خبره بانك اشپاركاسه اجرا شد.
اهداف این دوره آموزشی عبارت از افزایش سواد مالی برای شروع كسب و كار، آشنایی با فرصت­های جدید كسب و كار، نحوه معرفی محصول در بازار، توسعه بازار بوسیله سرمایه گذاری مورد نیاز می ­باشد كه با هدف­گذاری انجام شده مقرر است در ماه­ های آتی برای كارشناسان یكی از بانك ها و صندوق ها و تسهیلگران یك موسسه نیز اجرا شود.
در این برنامه، فراگیران در محیطی شبیه ­سازی شده با انواع شرایط، فرصت ­ها و تهدیدات محیط پیرامون، رقبا، بازار، مشتریان، نحوه تامین مالی، سرمایه­گذاری، خرید مواد اولیه، شبكه توزیع، كیفیت و كمیت محصولات، نحوه محاسبات مالی و حسابداری شركت، هدایت پرسنل، تعیین قیمت و... مواجه می ­شوند كه باید در این شرایط متغیر، تصمیمات متفاوتی ستاندن كرده كه این تصمیمات منجر به موفقیت یا شكست كسب و كار می­ شود.
به مربیان آموزش ­دیده برمبنای مدل (TOT-Training OF Trainers) گواهینامه بین ­المللی مربوطه اعطا خواهد شد تا بعد از انجام برنامه ­ریزی و هماهنگی ­های لازم نسبت به آموزش فراگیران در سراسر كشور اقدام نمایند.


منبع:

1398/07/13
14:55:34
5.0 / 5
2087
تگهای خبر: اشتغال , پرسنل , توسعه , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید