به میزبانی اتاق تعاون ایران؛

همایش فرصت های اقتصادی و تجاری ایران و هند

همایش فرصت های اقتصادی و تجاری ایران و هند به گزارش كاروخدمت همایش آشنایی با فرصت های اقتصادی و تجاری ایران و هند در اتاق تعاون ایران برگزار می گردد.به گزارش كاروخدمت به نقل از اتاق تعاون ایران، همایش آشنایی با فرصت های اقتصادی و تجاری ایران و هند، ۱۷ آذرماه سال جاری در محل اتاق تعاون ایران برگزار می گردد.
با توجه به توسعه و ترویج صادرات غیر نفتی بعنوان راهبردی برای رهایی از اقتصاد تك محصولی و مقاوم سازی اقتصاد، همواره متنوع كردن درآمدهای صادراتی و بازارهای هدف و كاهش وابستگی به درآمدهای حاصل از صادرات نفت مد نظر بوده است، همچون این بازارها، می توان به كشور هند اشاره نمود كه یكی از مهمترین شركای تجاری ایران به حساب می آید و دارای بزرگترین بخش تعاونی جهان هم است.
در این راستا، اتاق تعاون ایران، همایش تخصصی “بررسی فرصت های اقتصادی و تجاری ایران و هند” را با حضور رایزن بازرگانی سفارت هند و نماینده بانك UCO، در تاریخ ۱۷ آذر ماه سال جاری برگزار می نماید.
تعاونگران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی می توانند جهت ثبت نام و حضور در این سمینار با واحد امور بین الملل اتاق تعاون ایران و شماره ۸۸۳۱۰۵۸۷ تماس برقرار كنند.

1398/09/14
21:07:31
5.0 / 5
1872
تگهای خبر: اقتصاد , تخصص , تعاونی , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید