معاون وزیر تعاون:

اندیشكده تعاون راه اندازی می شود

اندیشكده تعاون راه اندازی می شود به گزارش كاروخدمت معاون وزیر تعاون اظهار داشت: با همكاری معاونت امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اندیشكده تعاون راه اندازی می شود.به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، محمد كبیری بامداد امروز سه شنبه ۲۶ اذر در نشست مشترك با مسؤلان جهاد دانشگاهی بر لزوم راه اندازی این اندیشكده اشاره نمود.
وی اظهار داشت: بعد از سخنان پرارزش رهبری در دیدار با كارافرینان و فعالان حوزه تعاون باردیگر توجه به بخش تعاون با رویكرد شبكه سازی و بستر سازی لازم جهت جذب سرمایه های مردمی به منظور ایجاد اشتغال پایدار منطقه ای لزوم پیدا كرد.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اشاره كرد: توسعه تعاون به توسعه پایدار و متوازن كمك می نماید و بدین سان با سرمایه های مردمی اشتغال ایجاد می شود.
وی خاطرنشان كرد: توسعه تعاون به باز توزیع عادلانه ثروت و توسعه رفاه اجتماعی منجر می شود و باید برای بهره مندی از ظرفیت های قابل توجه بخش تعاون بیشتر از نقش مداخله گری، تسهیل گر باشیم.
كبیری یاد اور شد: برای بخش تعاون نیازمند نقشه راه هستیم و برای بازخوانی مجدد ساختار و قوانین نیازمند ایجاد اندیشكده تعاون هستیم.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: بخش قابل توجهی از قوانین تعاون با واقعیات اجتماعی فاصله دارند و برخی به علت تعلل ها عملیاتی نشده اند اما با ایجاد ارتباط دانشگاهیان و نخبگان با دولت و حاكمیت و ذی نفعان و تعاونگران در چارچوب تدوین نقشه راه می توان به توسعه بخش تعاون بیشتر از پیش سرعت بخشید.
وی شناسایی و رصد چالش ها در بخش تعاون را مهم ترین دلیل ایجاد اندیشكده تعاون دانس و بر شفافیت، نواوری، افزایش اعتماد عمومی و استفاده بیشتر دولت از سرمایه های اجتماعی تاكید نمود.

1398/09/27
17:55:36
5.0 / 5
1898
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید