كارگران خسارت دیده سیل سیستان و بلوچستان بیمه بیكاری می گیرند

كارگران خسارت دیده سیل سیستان و بلوچستان بیمه بیكاری می گیرند به گزارش كاروخدمت نماینده ویژه وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی در امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از برقراری بیمه بیكاری برای كارگران واحدهای تولیدی صدمه دیده از سیل در این استان اطلاع داد.


به گزارش روز یكشنبه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، «حجت میرزایی» اظهار داشت: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی از لحظه وقوع سیل در استان سیستان وبلوچستان دستور داد تا تمام امكانات این وزارتخانه برای تأمین نیازهای هموطنان صدمه دیده از سیل در اختیار آنان قرار گیرد.
وی خاطرنشان كرد: تمامی كارگران بیمه پرداز مشمول قانون كار و تأمین اجتماعی كه در اثر سیل، بنگاه های اقتصادی و كارگاه های آنها صدمه دیده، تا زمان بازسازی، رفع مشكل و بازگشایی كارگاه برای دریافت مقرری بیمه بیكاری، بدون احتیاج به داشتن سابقه پرداخت حق بیمه، با رعایت سایر شرایط مقرر می توانند مقرری بیمه بیكاری دریافت نمایند.
میرزایی اضافه كرد: برپایه تاكید وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی كارگروهی ویژه برای پیگیری مشكلات هموطنان صدمه دیده از سیل استان تشكیل شده است.
به گفته «احمدعلی موهبتی» استاندار سیستان و بلوچستان سیلاب ۲۰ تا ۲۲ دیماه در این استان سبب بروز خسارت بیشتر از سه هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به بخش های مختلف زیربنایی، كشاورزی و واحدهای مسكونی منطقه شده است.
1398/11/05
14:26:22
5.0 / 5
2687
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید