40 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در دهه فجر راه اندازی شد

40 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در دهه فجر راه اندازی شد به گزارش كاروخدمت ایرنا- وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با وجود شرایط سخت مالی در دهه فجر سال جاری ۲۰ هزار پروژه عمرانی با ۴۰ هزار میلیارد تومان در شهرهای مختلف كشور راه اندازی شد.


محمد شریعتمداری روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان عسلویه اضافه كرد: یكپارچگی ملی ایران بهترین چاره مقابله با مشكلات در مقابل فشارهای نظام استكبار است و متفرق كردن مردم یكپارچگی كشور را از بین می برد و این خیانت آشكار به ملت ایران است.
وی تصریح كرد: انتخابات مظهر یكپارچگی كشور است و می تواند باعث اتحاد و انسجام ملت شود و شورای نگهبان به شكایت ها رسیدگی كرده است و هر چه به روز انتخابات نزدیك می شویم شاهد حضور افراد از طیف های مختلف سیاسی بعنوان نامزد در صحنه انتخابات هستیم.
شریعتمداری با تاكید براینكه حضور پرشور ملت ایران در عرصه انتخابات از مبحث انتخابات مهم تر است اظهار داشت: انتخابات باشكوه و با مشاركت پرشور مردم رمز پیروزی ملت ایران است.
وی افزود: همینطور حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم سبب می شود دشمن به لرزه افتد و از ضربه زدن به كشور ناامید می شود.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی با اخلاص عمل می كرد و این مهم ترین خصوصیت این شهید است.
شریعتمداری در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: در كنار تاسیسات عظیم نفت و گاز و پتروشیمی در عسلویه وجود چهره خشن فقر و بیكاری پذیرفتنی نیست و تقاضای مردم عسلویه برای اشتغال بحق است.
وی تصریح كرد: هیچ منطقی بیكاری و فقر را در كنار این تاسیسات عظیم نمی پذیرد.
شریعتمداری اظهار داشت: پس از تأمین حداقل های مورد نیاز مردم در این منطقه باید توانمندسازی آنان در دستور كار قرار گیرد و صنایع نفت و گاز بخصوص پتروشیمی جم متعلق به وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی است و باید در راه اندازی مراكز فنی و حرفه ای در منطقه اقدام نمایند.
وی افزود: استخدام های خارج از فراخوان و استفاده از نیروهای غیربومی در فراخوان های استخدام را ممنوع كردیم و در این آگهی ها اولویت با نیروهای شایسته بومی خواهد بود.
وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نرخ مشاركت اقتصادی استان بوشهر از ۴۰ به ۴۴ درصد رسیده است و نرخ بیكاری این استان هم از ۱۰.۵ درصد به ۹.۴ كاهش یافته است.
شریعتمداری اظهار داشت: صندوق بیمه روستائیان و عشایر یك میلیون و ۵۰۰ هزار نفر زیر پوشش خود دارد و به ۱۶ هزار روستایی زیر پوشش سه میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می كند.1398/11/21
23:41:53
5.0 / 5
2633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید