دستور شریعتمداری برای كمك همه جانبه وزارت تعاون به مردم گیلان

دستور شریعتمداری برای كمك همه جانبه وزارت تعاون به مردم گیلان به گزارش كاروخدمت وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به دنبال بارش برف سنگین در استان گیلان ضمن معرفی نماینده ویژه برای رسیدگی به مشكلات این استان به تمام دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تمام توان خویش را برای یاری رساندن به مردم به كار گیرند.


به گزارش روز پنجشنبه وزارت تعاون، كارو رفاه اجتماعی، «حجت میرزایی» معاون اقتصادی این وزارتخانه با دستور «محمد شریعتمداری» بعنوان نماینده ویژه وزیر برای رسیدگی به مشكلات مردم گیلان معرفی شده است.
در دستور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی آمده است: هم زمان با بارش های شدید برف و یخبندان، مردم گیلان با مشكلات فراوانی روبرو شده اند.
شریعتمداری تاكید كرده است: بعضی از اقدامات مربوط به مسئولان زیربنایی نظیر وزارتخانه های نفت، نیرو، راه و شهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، هلال احمر و... درحال انجام است اما خیلی از اقدامات و خدمات در كمك رسانی به مسئولان محلی باید از راه سازمان های زیر مجموعه وازرت تعاون، كار و رفاه اجتماعی باید به مردم ارائه شود.
شریعتمداری تمام معاونان این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه را موظف به همكاری برای رفع مشكلات مردم گرفتار در برف استان گیلان كرده است.


1398/11/26
20:53:50
5.0 / 5
2660
تگهای خبر: اقتصاد , پزشك , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید