پویش ملی پیش گیری از كرونا با محوریت مراكز مشاوره و خدمات كارآفرینی

پویش ملی پیش گیری از كرونا با محوریت مراكز مشاوره و خدمات كارآفرینی كاروخدمت: مدیركل دفتر توسعه كارآفرینی و بهروه وری نیروی كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی از معرفی پویش ملی پیش گیری از كرونا با محوریت مراكز مشاوره و خدمات كارآفرینی و كانون های كارآفرینی كشور آگاهی داد.


به گزارش روز چهارشنبه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی «رحیم سرهنگی» از راه اندازی و معرفی پویش ملی پیش گیری از كرونا با همكاری مجموعه آریا داناك یكی از مراكز مشاوره و خدمات با شعار "ما خانه ماندن را مفید و راحت می دانیم" خبرداد.
وی درباب راه اندازی این پویش اظهار داشت: این پویش به پشتوانه شبكه گسترده ای از نیروهای متخصص و فعال، در بیش از ۳۰۰ شعبه فعال كارآفرینی در سطح استانها و با هدف عبور از چالش كنترل بیماری كرونا تشكیل شده است.
وی با اشاره به اینكه پویش ملی پیش گیری از كرونا خدمات گوناگون و متنوعی را به مردم و جامعه هدف ارائه می كند، اضافه كرد: این سامانه دارای ظر فیت های مختلفی همچون ایجاد سامانه آنلاین برای تشكیل جلسات عمومی و ستادی، ایجاد سامانه آنلاین بمنظور برگزاری كلاس ها و كارگاهای آموزشی و برگزاری انواع آزمون های مجازی در مدارس و مراكز علمی است.
وی در بیان دیگر اهداف راه اندازی این پویش اضافه كرد: مشاركت در امور بازرگانی مربوط به كنترل بیماری كرونا از قبیل تامین مواد اولیه بهداشتی برای تولید كنندگان دارای استاندارد تجارت، سفارش واردات اقلام بهداشتی از شركت های خارجی، ارائه بسته فروش اینترنتی در چارچوب فروشگاه های مجازی به صاحبان كسب و كارهایی لطمه دیده از بیماری كرونا و برگزاری مسابقات اینترنتی و سرگرمی های خانواده از دیگر اهداف راه اندازی این پویش شمرده می شود.
وی با اشاره به نحوه ثبت نام متقاضیان در پویش ملی پیش گیری از كرونا اظهاركرد: ثبت نام در این پویش در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول اشخاص حقیقی یا حقوقی بعنوان حامی این طرح بمنظور تقویت خدمات تعیین شده یا خلق ایده و ارائه خدمات جدید می توانند با مراجعه به سایت ariadanak.com نسبت به تكمیل فرم های طراحی شده اقدام نمایند.
سرهنگی اضافه كرد: در مرحله دوم ارائه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی در این سامانه ارائه می شود.
او در آخر تصریح كرد: به زودی پرتال بهره مندی از خدمات پویش ملی پیش گیری از شیوع كرونا بعد از نتیجه ثبت نام حامیان طرح، رونمایی می شود.منبع:

1399/01/03
11:49:55
5.0 / 5
2377
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید