استاندار تهران:

حاكمیت كتاب محوری راه برون رفت از مشكل بیكاری نیست

حاكمیت كتاب محوری راه برون رفت از مشكل بیكاری نیست به گزارش كاروخدمت استاندار تهران اظهار داشت: حاكمیت كتاب محوری راه برون رفت از مشكل بیكاری جامعه نیست و جامعه در مهارتِ مورد نیاز بازار كار ضعف دارد.


انوشیروان محسنی بندپی روز یکشنبه در شورای مهارت آموزی استان تهران اضافه کرد: بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به شرایطی رسیده ام که دغدغه جوانان و خانواده های آنان اشتغال است و باید این نگرانی را برطرف کنبم.
وی یادآورشد: مهارت آموزی و حرفه محوری ما در بعد عمومی و حرفه ای نقص دارد و باید این نقیصه را با توسعه مهارت آموزی برطرف نماییم.
محسنی بندپی اظهارداشت: سند توسعه مهارت این استان با همین رویکرد عنوان شد تا بتوان منسجم تر و با برنامه ریزی به سمت ارتقای مهارت حرفه ای کارجویان و جوانان حرکت کرد.
استاندار تهران اظهار داشت: در این حوزه حتما باید از توانمندی نیروهای نظامی و انتظامی کمک گرفته شود و آموزش مهارت محور روستاییان و جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی مد نظر قرار گیرد.
وی تصریح کرد: در کنار آنکه که به مشاغل جمعی توجه داریم باید با گسترش مهارت آموزی، مشاغل فردی را هم مورد توجه قرار دهیم.
محسنی بندپی ضمن تاکید بر ضرورت گسترش مهارت آموزی در بین معتادان، دانش آموزان و جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی افزود: اینکه امروز به دلیل شیوع کرونا، گاه اجرای برنامه ها به زمان بعد از اتمام آن محول می شود درست نیست و باید به زندگی همراه با این ویروس عادت کرد و کارها را همزمان پیش برد.
در این جلسه احکام مسؤلان مربوطه برای تدوین سند توسعه مهارت استان تهران صادر و تحویل گردید.


1399/03/25
23:34:49
5.0 / 5
1531
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید