مأموریت رئیس جمهوری به جنیدی برای تهیه لوایح بنیادین و مقررات جدید بهبود محیط كسب وكار

مأموریت رئیس جمهوری به جنیدی برای تهیه لوایح بنیادین و مقررات جدید بهبود محیط كسب وكار به گزارش كاروخدمت رئیس جمهوری بر لزوم تهیه لوایح ناظر به تغییر شكل حكمرانی بخصوص با عنایت به مباحث مطروحه در جلسه اخیر دولت الكترونیك و نقش مؤثر آن در تحقق جهش تولید و در عین حال اثرات انتشار كرونا و تغییرات احتمالی عملكرد این ویروس و لزوم تطبیق روابط اقتصادی و اجتماعی با آن، تاكید كرد.


حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی عصر چهارشنبه در گفتگو با لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهوری، ضمن بحث و تبادل نظر درباره ابعاد مختلف این موضوع، تهیه لوایح بنیادین و هم مقررات جدید برای بهبود محیط کسب و کار با تاکید بر کسب و کارهای مجازی را که می تواند موتور حرکت اقتصاد و جهش تولید باشد، دارای اهمیت و اولویت دانست.
رئیس جمهوری همینطور بر لزوم پیگیری لوایح مهم دولت بخصوص لوایح مدیریت تعارض منافع و شفاقیت، مسئولیت موسسات عمومی، نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی و هم لوایح ناظر به حقوق مردم با همکاری معاونت پارلمانی تاکید کرد.
معاون حقوقی رئیس جمهوری هم در این گفتگو خاطرنشان ساخت که این معاونت، تمام اهتمام خویش را بر پیگیری لوایح مورد نظر رئیس جمهوری و دولت و هم تهیه لوایح جدید برای تسهیل اداره کشور با عنایت به تغییرشکل حکمرانی متأثر از وضع انتشار کرونا و گسترش کسب وکارها و فعالیتهای مجازی، بکار می گیرد.
جنیدی همینطور شماری از لوایح مهم اقتصادی را که بر رتبه ایران در بهبود محیط کسب و کار مؤثر است، دراولویت اقدامات این معاونت عنوان نمود.
در این گفتگو، ملاحظات مربوط به برخی دعاوی بین المللی مورد بررسی قرار گرفت.منبع:

1399/03/30
20:56:47
5.0 / 5
1900
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید