چهل و هفتمین روز اعتراضات كارگری هفت تپه

چهل و هفتمین روز اعتراضات كارگری هفت تپه كاروخدمت: اعتراضات كارگری شركت كشت و صنعت هفت تپه وارد چهل و هفتمین روز خود شد و متأسفانه عدم تمدید دفترچه های درمانی به معضل بی حقوقی آنها اضافه شده است.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، اعتراضات کارگری شرکت کشت و صنعت هفت تپه امروز وارد چهل و هفتمین روز خود شد و متأسفانه عدم تمدید دفترچه های درمانی به معضل دریافت نشدن حقوق آنها اضافه شده است.
کارگران حاضر در اعتراضات همه را به کار آبیاری مزارع و انجام عملیات کشت دعوت نمودند و کسانی را که قصد ضربه زدن به تولید دارند از خود ندانستند.
کارگران از شورای اسلامی کار هفت تپه درخواست نمودند تا برای احقاق حق کارگر بیشتر در صحنه باشند. کارگران خواهان عدم تمدید قرارداد بازنشستگانی هستند که بازنشسته شده ولی هنوز در شرکت فعالیت دارند.
کارگران همین طور از سران قوا درخواست داشتند که به خواسته های آنان بیشتر توجه نمایند تا هرچه سریع تر مشکل آنها حل شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان دراین زمینه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: مجموعه استان به خصوص استاندار، نهادهای امنیتی، نظامی و فرمانداری شوش و دیگر دستگاه ها کوشش های ویژه ای برای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه انجام داده اند و کماکان هم انجام می دهند.
ارسلان غمگین در ادامه خبر داد: اخیراً جلسه ای با حضور معاون قوه قضائیه، چند وزارتخانه و استاندار خوزستان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد و که در این راستا صورت جلسات خوبی داشتیم.
وی با اشاره به حضور نمایندگان شورای اسلامی کار و کارگران در آن جلسه، اشاره کرد: بنا شد به جهت اینکه کارفرما بتواند نسبت به پرداخت حقوق پرسنل اقدام نماید، یکی از حساب های شرکت از مسدودی بیرون رود که هم نسبت به پرداخت حقوق اقدام و هم تجهیزات مورد نیاز کشت را تامین کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در آخر با اشاره به اینکه تابحال خبری در خصوص رفع مسدودی حساب به دست نرسیده است، عنوان کرد: نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی هم وقت ویژه ای را برای این مساله مختص کرده است که امیدوارم در هفته آینده شاهد این رفع مسدودی حساب شرکت باشیم.


منبع:

1399/05/13
11:45:27
5.0 / 5
1773
تگهای خبر: پرسنل , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید