حمایت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاونی از كارآفرینان خرد و خانگی

حمایت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاونی از كارآفرینان خرد و خانگی به گزارش كاروخدمت مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون اظهار داشت: صندوق امسال در نظر دارد از كارآفرینان شركت های تعاونی، دانش بنیان، صنایع كوچك و كارآفرینان خرد و خانگی حمایت كند.


به گزارش روز یکشنبه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی، مجمع عمومی سالیانه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با هدف بررسی عملکرد مالی سال ۱۳۹۸ صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان رئیس مجمع، محمد کبیری معاون امور تعاون، اعضای هیئت مدیره صندوق و اعضای مجمع عمومی (وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت)، اجرا شد.
وزیر تعاون در این جلسه اظهار داشت: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون یکی از نهادهای موثر بخش اقتصادی کشور است و این مجموعه تابحال توانسته کارهای بسیار خوبی را انجام دهد. اما لازم است که با حمایت اعضای مجمع و افزایش سرمایه، این دسته از فعالیت ها در سطح گسترده تری صورت گیرد.
همچنین در این نشست مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، گزارشی از کارهای صندوق در سال ۹۸ را ارائه داد.
مهدی حسین نژادبا اشاره به رشد عملکرد صندوق در سال ۹۸ گفت: در سال های اخیر موضوع پشتیبانی از تولید و اشتغال تحت عناوین مختلفی همچون پشتیبانی از کالای ایرانی، رونق تولید و جهش تولید، مدنظر جدی مقام معظم رهبری و دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و باتوجه به نقش حمایتی صندوق در جهت ارتقاء فاکتورهای مرتبط بوسیله حمایت طرح های تعاونی و اشتغالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچون اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر، شاهد رشد در اهداف حمایتی صندوق صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون بوده ایم.
وی اضافه کرد: امسال نیز در تلاش هستیم تا با حمایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون امور تعاون اهدافی را چون ارتقاء و بهبود سطح عملکرد بوسیله افزایش و تنوع پشتیبانی از کارآفرینان شرکت های تعاونی، دانش بنیان، صنایع کوچک و کارآفرینان خرد و خانگی، کمک به ایجاد و راه اندازی مراکز نوآوری و VC (خطرپذیر) با مشارکت اتحادیه های تعاونی، اجرایی کردن طرح تامین مالی خرد تضمین شده، طرح های اولویت دار نیمه تمام دولت و پشتیبانی از شرکت تعاونی های لطمه دیده از کرونا و حوادث غیر مترقبه را جامه عمل بپوشانیم.1399/07/02
12:03:11
5.0 / 5
1151
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید