شریعتمداری:

شفافیت باید در سرلوحه كارها قرار گیرد

شفافیت باید در سرلوحه كارها قرار گیرد وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با تاكید بر شفافیت عملكرد شركت های سازمان تأمین اجتماعی و عرضه صورت های مالی آنها در سامانه كدال، اظهار داشت: شفافیت در عملكرد، نقطه قوت و مثبتی است كه باید همواره سرلوحه كارها قرار گیرد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد شریعتمداری » در جلسه مجمع عمومی بانک رفاه کارگران تصریح کرد: بیماری کرونا، شرایط سختی در کشور به وجود آورده، بانک رفاه کارگران در این شرایط، هزینه های سنگینی پرداخت کرده و تعدادی از نیروی انسانی خویش را از دست داده است، اما در خدمت رسانی به شهروندان خللی به وجود نیامده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه بانک رفاه کارگران به خاطر عملکرد و شفافیت در صورت های مالی قدردانی کرد و تصریح کرد: جای شادمانی و امیدواری است که این بانک و سایر شرکت های سازمان تأمین اجتماعی شامل بورسی و غیربورسی، صورت های مالی شفافی دارند و این اطلاعات در سامانه کدال در معرض دید و دسترس عموم مردم قرار دارد.
شریعتمداری تصریح کرد: شفافیت در عملکرد، نقطه قوت و مثبتی است که باید همواره سرلوحه کارها قرار گیرد.
وی بامداد امروز هم در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران یادآور شده بود: یکی از اقدامات مهم دولت در این دوره، بورسی کردن شرکت های سرمایه گذاری تأمین اجتماعی بود.
وزیر تعاون اظهار داشت: در ادامه مسیر هم سیاست هایی را در سازمان تأمین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری در پیش گرفتند تا با استفاده از اوراق تبعی، شرایطی را در هلدینگ های زیر مجموعه فراهم نمایند تا سهامداران خرد در یک دامنه، یک نوع تضمینی برای حداقل سودآوری سهام در اختیار داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه توضیحات بیشتر در مورد این اوراق تبعی در نخستین فرصت عرضه می شود، اضافه کرد: سازمان تأمین اجتماعی این کار را در جهت شفاف سازی انجام داده و تلاش می کند با اجرای طرح های نیمه کاره که در مجموعه شرکت های وابسته دارد، همواره با توسعه فعالیت ها در بحث خرید سهام مناسب و فروش سهام مورد نیاز مردم، شرایط مساعدی را برای سهامداران ایجاد کند.
1399/07/04
20:12:19
5.0 / 5
953
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید