با داوری كاریكاتوریست های برجسته كشور؛

جشنواره كاریكاتور كارا

جشنواره كاریكاتور كارا به گزارش کاروخدمت نخستین جشنواره کاریکاتور کارا از جانب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با داوری احمد عربانی، جواد علیزاده و علی درخشی و دبیری هادی حیدری برگزار می گردد.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هنرمندان کاریکاتوریست کشور می توانند با مبحث کارآفرینی و با ۷ محور شامل اشتغال زنان، توسعه اشتغال روستایی، مشاغل نوین (استارت آپ ها)، توانمند سازی، بیمه بیکاری، مشاغل صدمه دیده و متأثر از کرونا و توسعه تعاونی ها، آثار خویش را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند
هر هنرمند مجاز است حداکثر ۳ اثر خویش را در جشنواره کارا شرکت دهد و این آثار نباید پیشتر انتشار یافته یا جایزه گرفته باشند.
هنرمندان تا ۳۰ دی فرصت دارند آثار خویش را به دبیرخانه جشنواره ملی کاریکاتور کارا ارسال نمایند. هر اثر باید در اندازه آ. سه (۷/۲۹ در ۴۲ سانتی متر) و با وضوح تصویر (رزولوشن) و فرمت: ۳۰۰dpi / Jpeg عرضه شود.
همراه آثار باید بیوگرافی هنرمند (در حد ۲۰۰ کلمه)، شماره تلفن و نشانی کامل هم ارسال شود و آثار ناقص حذف خواهند شد. برگزیدگان نخستین جشنواره ملی کاریکاتور، بهمن ماه معرفی می گردند و تمام آثار راه یافته به بخش نمایشگاه، در چارچوب یک کتاب منتشر و به هنرمندانی که آثارشان در کتاب درج شده باشد، نسخه ای تقدیم خواهد شد.
جایزه ویژه این جشنواره مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به همراه سفر ۳ روزه با یک نفر به جزیره کیش است و جوایز نفرات اول تا سوم هم به ترتیب مبلغ ۷۰، ۵۰ و ۳۰ میلیون ریال به همراه سفر سه روزه با یک نفر به جزیره کیش است.
کاریکاتوریست ها تا ۳۰ دی فرصت دارند آثار خویش را به نشانی الکترونیکی: cartoon@mcls.gov.ir ارسال نمایند. حق استفاده از آثار ارسالی برای وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی محفوظ است. هنرمندان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از پوستر این جشنواره استفاده کنند.

1399/10/14
19:38:14
5.0 / 5
662
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید