معاون وزیر تعاون:

مشمولان مقرری بیكاری نباید معطل شوند

مشمولان مقرری بیكاری نباید معطل شوند به گزارش کاروخدمت ایرنا- معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: مشمولان دریافت مقرری بیمه بیکاری نباید در صف مانده و معطل شوند و باید هم افزایی و همراهی بیشتری بین مدیران استانی دراین زمینه صورت گیرد.


حاتم شاکرمی روز چهارشنبه در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مشهد اضافه کرد: هر یک از اعضای شورای هماهنگی بعنوان نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید خدمات انجام شده به مردم را به شایستگی در استانها بیان و ارائه نمایند.
وی با اعلان اینکه با کمک یکدیگر خواهیم توانست از این شرایط سخت تحریم با موفقیت خارج شویم افزود: امروز در وضعیت تحریم اقتصادی باید از همه ظرفیت های موجود بهره برده و قسمتی از مشکلات را با تلاش و توانمندی مدیران و دلسوزان رفع نماییم.
معاون وزیر تعاون اظهار داشت: شفاف سازی و الکترونیکی کردن خدمات سبب بازدارندگی و پیش گیری از خطاها می شود و تاکید وزیر تعاون نیز همیشه بر ارائه خدمات صحیح و شفاف به مردم و دسترسی آنها به اطلاعات بوده است که در این راستا الکترونیکی کردن خدمات در این وزارتخانه توانسته است به شفافیت کمک بسیار نماید.
وی اضافه کرد: همه باید تا ساعت آخر مسئولیت به انجام وظایف و ماموریت های خود عمل نموده و بیش از گذشته به مردم خدمت نماییم.منبع:

1399/10/18
23:25:21
0.0 / 5
463
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید