یك سوم اشتغال سال قبل كشور توسط كمیته امداد بوجود آمد

یك سوم اشتغال سال قبل كشور توسط كمیته امداد بوجود آمد معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اظهار داشت: سال قبل کمیته امداد امام راحل ۱۷۵ هزار و ۹۰۰ شغل ایجاد کرد که یک سوم اشتغال کشور بود.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، حجت الله عبدالملکی روز چهارشنبه در نشست انعقاد تفاهم نامه سازمان بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان کرد: با تفاهم نامه ای که با بسیج سازندگی در ۹ استان کشور منعقد شده پیشبینی می شود ۲۰۰ هزار شغل ایجاد شود.
وی با اشاره به اینکه حالا ۴۰۰ هزار نفر به کارآفرینی در کشور می پردازند درحالیکه باید ۲ میلیون نفر کارآفرین داشته باشیم خاطرنشان کرد: تولید در سطح بین الملل برای کشور خلق قدرت و در سطح داخلی خلق رفاه می کند.
عبدالملکی با تکیه بر اینکه مهم ترین انقلابی که کشور نیاز دارد انقلاب اقتصادی بر اساس انقلاب اسلامی است افزود: مهم ترین بعد انقلاب اقتصادی هم گسترش تولید در کشور است ازاین رو هر آنچه مانع بر سر راه تولید وجود دارد را باید برداریم.
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اضافه کرد: انقلاب اسلامی بر سیاست و فرهنگ کشور اثر گذاشت اما شاهد تحولی در حوزه اقتصادی کشور نبوده ایم.
وی اظهار داشت: آمریکایی ها و کشورهای استعمارگر نظام اقتصادی ایران را بر اساس خام فروشی گذاشتند و نظام بودجه ریزی، مالیاتی و اقتصادی کشور به روشی است که با تولید همراستا نباشد.
در این نشست تفاهم نامه ای میان بسیج سازندگی سپاه و معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضا رسید که شامل ۱۰ بند است و بر مبنای آن این ۲ نهاد برای اشتغالزایی در استان کردستان تلاش می کنند. این تفاهم نامه در هشت استان دیگر هم امضا شده است.


1399/11/02
23:30:35
0.0 / 5
462
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید